Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367824
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Niebezpieczna gra

​Artur nie może sobie wybaczyć, że stracił dowody obciążające Bilskiego, bo Maria nadal bezgranicznie ufa kochankowi.

Zaczęła się wyjątkowo niebezpieczna gra. Rogowski (Robert Moskwa) zgubił pendrive z danymi o szemranych operacjach finansowych Bilskiego (Zbigniew Stryj). Nie odpuszcza zatem w dążeniu, by na własną rękę zdemaskować Roberta i tym samym wyrwać Marię (Małgorzata Pieńkowska) ze szponów toksycznego uczucia. Stawka w tym starciu może okazać się bardzo wysoka.

Reklama

Bandyta szybko przyłapie Artura na gorącym uczynku.

Kiedy zauważy, że od dłuższego czasu jest śledzony, podejdzie do samochodu Rogowskiego, zapuka w szybę i z kpiącym uśmieszkiem rzuci: - Odpuść sobie te amatorskie i żenujące podchody! Niczego w ten sposób się o mnie nie dowiesz. Może oprócz tego, że jestem porządnym, uczciwym człowiekiem! Przeciwnik zdoła nie tylko zachować pokerową twarz, lecz także zdobędzie się na nie lada zuchwałość.

- Prędzej czy później noga ci się powinie, popełnisz błąd. Właśnie na ten moment czekam! - odpowie.

Nie w każdej sytuacji Artur zdoła jednak zapanować nad emocjami. Maria zażąda, by oddał pendrive, który wręczyła mu na przechowanie tuż po tym, gdy do jej mieszkania wtargnęła policja.

Dojdzie do awantury, bo były mąż stanowczo odmówi. Oczywiście przemilczając fakt, że urządzenie przepadło raz na zawsze i to z jego winy.

- Nie poznaję cię, zachowujesz się, jakbyś całkiem zwariował! - stwierdzi była żona. - To nie ja umawiam się z kryminalistą, nie ja narażam siebie i dziecko - krzyknie Rogowski. Wówczas Maria dojdzie do wniosku, że w takiej atmosferze nie mogą dłużej współpracować.

Wzburzona postanowi odwiedzić Roberta w hostelu, w którym rzekomo zamieszkał. W ten sposób odkryje, że ukochany nie jest z nią do końca szczery. Czy w związku z tym wreszcie uwierzy Arturowi?

Między Martą a Andrzejem

Za to Marta (Dominika Ostałowska) postanowi być uczciwa zarówno wobec siebie, jak i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Dlatego zadzwoni do męża z informacją, że nieprędko zamierza wrócić do Polski z Kolumbii. Podczas rozmowy przyzna także, iż od jakiegoś czasu spotyka się z innym mężczyzną i dojrzała do decyzji o rozwodzie. Budzyński, który ostatnio zbliżył się do Madzi (Anna Mucha), mimo wszystko poczuje się zraniony.

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje