Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368888
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Natalka w końcu pozna tożsamość kobiety, która odebrała jej męża

Natalka (Marcjanna Lelek) dostanie wiadomość, że kobieta, z którą zdradza ją mąż, właśnie przyleciała z Australii i jest w Warszawie. Postanowi za wszelką cenę dowiedzieć się, kim jest jej rywalka. Będzie w szoku, gdy okaże się, że to... Justyna (Olga Kalicka)!

W 1532. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 12 października o godzinie 20.55) Natalka zdecyduje się wyznać Barbarze (Teresa Lipowska), że Franek (Piotr Nerlewski) wdał się w Australii w romans z jakąś Polką.

Reklama

- Zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył... A kiedy w końcu wprost zapytałam, czy kogoś ma, od razu się przyznał - powie Natalia babci i doda, że nie wie, kim jest kochanka jej męża, ale bardzo chciałaby poznać jej tożsamość.

- Nie wiem, czy warto jeszcze walczyć o to małżeństwo - westchnie.

Następnego dnia po powrocie do Grabiny Natalka dowie się, że kobieta, dla której jej mąż stracił głowę, właśnie przyleciała z Australii na kilka dni. Poprosi Bartka (Arkadiusz Smoleński), by zawiózł ją do Warszawy.

- Muszę w końcu poznać prawdę. Jeśli się nie zgodzisz... i tak tam pojadę. Ale cholernie się boję, że sama nie dam rady i całkiem się rozsypię - stwierdzi, gdy Bartek poradzi jej, żeby odpuściła.

Młody Lisiecki w końcu zgodzi się pomóc szwagierce.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje