Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Najgorętsze serialowe transfery 2016 roku!

Co łączy Małgorzatę Pieńkowską, Barbarę Kurdej-Szatan, Katarzynę Dąbrowską, Jakuba Świderskiego z Mateuszem Damięckim, Krzysztofem Wieszczkiem, Michałem Malinowskim i Mikołajem Roznerskim? Każdy z nich może zaliczyć mijający 2016 r. do udanych, przynajmniej pod kątem stanu konta w banku, bo ich udziałem stały się najgorętsze serialowe transfery roku!

Małgorzata Pieńkowska:  Z "M jak miłość" do "Drugiej szansy"

Reklama

Gdy tylko gruchnęła wieść, że Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Rogowska z "M jak miłość", dostała rolę matki Sary (Magdalena Boczarska) w "Drugiej szansie", natychmiast pojawiły się plotki i spekulacje, że popularna aktorka rozstaje się, tym razem już na dobre, z sagą rodu Mostowiaków.

Lecz ona od razu je zdementowała: "Nigdzie nie odchodzę! "M jak miłość" i "Druga szansa" to przecież dwa całkiem inne seriale, emitowane w różnych stacjach, oglądane przez całkiem inną widownię, a do tego jeszcze moje role w nich są kompletnie inne, więc o jakim odejściu mowa"? - odpowiedziała w jednym z wywiadów.

Rzeczywiście, toksyczna matka Sary z "Drugiej szansy" w niczym nie przypomina Marysi Rogowskiej.

Ten rok Małgorzata Pieńkowska może uznać za wyjątkowo udany. Do ról w serialach trzeba jeszcze doliczyć liczne nagrody na festiwalach teatralnych za monodram "Zofia" będący w stałym repertuarze Teatru Polonia w Warszawie oraz udział w kampanii reklamowej Positivum.

Jakub Świderski: Z "Klanu" do "Na Wspólnej"

Nie od dziś wiadomo, że "Klan" jest kuźnią talentów i stanowi trampolinę do sławy. Zaczynali tu choćby Borys Szyc czy Joanna Brodzik. Jakub Świderski od lat wciela się w postać schizofrenika Norberta Piątkowskiego, który ma wyjątkowo bujne życie uczuciowe. Był związany z Olą Lubicz (Kaja Paschalska), Kamilą (Martyna Kowalik), a niedawno poślubił Sandrę (Magdalena Górska). W "Na Wspólnej" dał się poznać jako playboy Błażej Rybiński, który rozkochał w sobie dwie siostry Zimińskie: Olę (Marta Wierzbicka) i Gosię (Anna Kerth).

Jakub Świderski ewidentnie jest na fali wznoszącej. Na premierę czeka film "Wściekłość" Michała Węgrzyna z nim w roli głównej. Warto też śledzić poczynania Studia Wokalnego Stage Voice, z którym jest związany.

Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" do "Belfra"

Kto nie ogląda "Na dobre i na złe", a zobaczył "Belfra", z całą pewnością zwrócił uwagę na Katarzynę Dąbrowską, jedną z najciekawszych aktorek młodego pokolenia. Nieoczywista i niebanalna uroda, długie, rude, proste włosy, szerokie spektrum możliwości aktorskich... Nauczycielka Marta Mirska w jej wykonaniu jest tak nietuzinkowa i oryginalna, że budzi ciekawość widza. Szkoda tylko, że w sezonie jesiennym tak niewiele było Katarzyny Dąbrowskiej w "Na dobre i na złe". Scenarzystom wyraźnie brakowało pomysłów na Wiktorię Consalidę.

Jedno jest pewne: ta aktorka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Usłyszymy o niej jeszcze nie raz. Producenci seriali wreszcie zaczynają ją dostrzegać, czego dowodem jest także jej rola Wiktorii w "Na noże".

Mateusz Damięcki: Z "Na dobre i na złe" do "Recepty na miłość"

Doktor Krzysztof Radwan w wykonaniu Mateusza Damięckiego do tego stopnia został doceniony przez największego polskiego producenta serialowego Tadeusza Lampkę, że ten powierzył mu główną rolę męską w swoim nowym projekcie "Recepta na miłość". Na razie nie są jeszcze znane losy tej produkcji. Z naszych informacji wynika, że nie znajdzie się ona w ramówce wiosennej żadnej stacji telewizyjnej. Nie wiadomo, czy "Receptę na miłość" będziemy oglądać jesienią 2017 roku. Nie wiadomo też, która telewizja (i czy w ogóle jakakolwiek) wyraziła swoje zainteresowanie tym serialem.

Oby tylko ten transfer nie przyczynił się do ograniczenia roli Mateusza Damięckiego w "Na dobre i na złe".

Michał Malinowski: Z "Na Wspólnej" do "Pierwszej miłości"

26-letni Michał Malinowski niepostrzeżenie wyrósł na idola fanek seriali. Kilka lat temu, jeszcze jako student łódzkiej Filmówki, zwrócił na siebie uwagę rolą Wojciecha Szczepańskiego we "Wszystko przed nami". Od kilku sezonów tworzy interesujący portret grafika Norberta Owczarskiego w "Na Wspólnej". A w duecie z Melką Długosz (Ewa Jakubowicz) z "Pierwszej miłości" udowodnił, że jest nie tylko przystojny, ale ma także wiele do zaproponowania jako aktor. I w końcu przestał nieznośnie wytrzeszczać oczy!

Krzysztof Wieszczek: Z "Na Wspólnej" do "Pierwszej miłości"

W nagrodę za zwycięstwo w parze z Agnieszką Kaczorowską w "Tańcu z gwiazdami" Krzysztof Wieszczek, podobno ulubieniec carycy telewizji Niny Teretntiew, serialowy Mikołaj Leśniewski z "Na Wspólnej", dołączył do zamkniętego kręgu ludzi Polsatu. Gra Roberta w "Przyjaciółkach" i Olka w "Pierwszej miłości". Niestety, trudno oprzeć się wrażeniu, że wciąż czeka na rolę na miarę swojego talentu.

Barbara Kurdej-Szatan: Z "M jak miłość" do "Recepty na miłość"

Choć Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z sagi rodu Mostowiaków, ma tyluż krytyków, co fanów, to nikt nie odbierze jej pozycji najbardziej rozchwytywanej gwiazdy 2016 roku. Współprowadząca 7. edycji show "The Voice of Poland", prowadząca 9. edycji "Kocham Cię, Polsko", a do tego główna rola kobieca w nowym serialu "Recepta na miłość". Z niecierpliwością czekamy na nowe wcielenie Barbary Kurdej-Szatan!

Mikołaj Roznerski: Z "M jak miłość" do "Drugiej szansy"

Nazwisko Mikołaja Roznerskiego działa na twórców seriali jak magnez, w związku z czym przystojny aktor od kilku sezonów przemieszcza się z planu na plan. Niestety, niekoniecznie posuwa się do przodu w swojej karierze. Jest go za dużo, co potęguje wrażenie zmęczenia materiału i rozmieniania się na drobne. Rolę kochanka podstarzałej Anny Starczyńskiej (Katarzyna Herman), który posuwa się do oskubania sejfu zakochanej w aktorze Kamilu Maju producentki,  spokojnie mógł sobie darować. Chyba że znów chciał zademonstrować swoją pięknie wyrzeźbioną klatkę...

Gwoli sprawiedliwości: w scenach łóżkowych Mikołaj Roznerski prezentuje się rzeczywiście ponętnie. Producenci seriali kochają go rozbierać, a on się na to ochoczo zgadza. Pytanie tylko, czy potrzebnie..

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje