Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370724
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Na widok ciotki omal nie zapadnie się pod ziemię!

Wkrótce Maria (Małgorzata Pieńkowska) odkryje, że wbrew temu, co utrzymuje Ula (Iga Krefft), adoptowana córka Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) wcale nie pracuje w banku a... pod bankiem. Przebrana w gigantyczną pandę rozdaje ulotki!

W 1572. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 8 marca o godz. 20.55 w TVP2) Rogowska przyjedzie do Warszawy, by dowiedzieć się czegoś o Uli, która po bankructwie wraz ze swoim mężem Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) wyjechała z Grabiny do stolicy, by zacząć tu wszystko od nowa.

Reklama

Niestety, Lisieccy - mimo najlepszych chęci - nie dostaną w Warszawie wymarzonej pracy. Uli trudno będzie zdobyć się na wyznanie rodzinie całej prawdy o tym, czym się obecnie zajmuje.

Okłamie więc bliskich, że dostała etat w banku, choć tak naprawdę będzie pracowała pod bankiem.

Gdy przebrana za gigantyczną pandę będzie rozdawać przechodniom ulotki, niespodziewanie zobaczy ciotkę Maryśkę. Ze wstydu o mały włos nie zapadnie się pod ziemię!

- Twoja nowa praca to naprawdę pilnie strzeżona tajemnica! - skomentuje Rogowska, widząc bratanicę ubraną w dziwaczny kostium.

- Nie było się czym chwalić, ale z drugiej strony płacą mi, żebym przez parę godzin dziennie trochę się powygłupiała. To jeszcze nie jest najgorsza fucha na świecie... - odpowie zażenowana Lisiecka.

Później Maria na własne oczy przekona się, że mieszkanie bratanicy też woła o pomstę do nieba.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje