Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość" na antenie już od 15 lat

"M jak miłość", które na antenie zadebiutowało 4 listopada 2000 roku, świętuje 15. urodziny. "Myślę, że serial wyjątkowo trafił w taką potrzebę Polaków o posiadaniu rodziny wspierającej" - tłumaczy PAP Life sukces Ilona Łepkowska, pomysłodawczyni sagi o Mostowiakach.Reklama

"Taki był początek, bo teraz serial trochę ewoluował, ale myślę, że nadal korzysta z kredytu sympatii u widzów, który nawet jeśli pojawiają się nowi bohaterowie i to już nie jest taka historia stricte rodzinna - i nadal jest bardzo lubiany przez publiczność" - mówi PAP Life Łepkowska i podkreśla, że bardzo ją to cieszy. "Mieliśmy dobrą intuicję. Na pewno nie było to krojone z jakiegoś przepisu, bo nie ma czegoś takiego jak przepis na sukces. Trafiliśmy z tematyką, stylem i klimatem serialu" - tłumaczy Łepkowska.

Łepkowska przyznaje, że nie słyszała, żeby ekipa miała świętować 15-lecie istnienia serialu. "Myślę, że będzie po prostu ciężka praca, jak to przy tego rodzaju produkcjach" - kwituje Łepkowska.

W serialu od lat występują m.in. Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Kacper Kuszewski.

Z serialem pożegnali się już np. Joanna Koroniewska czy Małgorzata Kożuchowska, która w serialu grała Hankę Mostowiak, a jej śmierć w kartonach była szeroko komentowanym wydarzeniem...

Reżyserami serialu "M jak miłość" są: Ryszard Zatorski, Natalia Koryncka-Gruz, Maciej Dejczer, Piotr Wereśniak, Waldemar Szarek, Roland Rowiński i Mariusz Malec. Serial emitowany jest na antenie TVP2, a także w TVP Polonia (z napisami w języku angielskim) oraz TVP Seriale. We wtorek 3 listopada wyemitowany zostanie 1771 odcinek serialu. Każdy odcinek serialu gromadzi prze telewizorami kilkumilionową widownię.

Profil serialu "M jak miłość" na Facebooku obserwuje prawie 750 tysięcy użytkowników tego portalu.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje