Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365598
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Mostowiak zamieszka z Ewą i... Anną w Grabinie!

Los sprawi, że akurat w dniu, w którym Marek (Kacper Kuszewski) zaproponuje Ewie (Dominika Kluźniak) wspólne mieszkanie, Anna (Tamara Arciuch) spadnie z konia i będzie potrzebowała pomocy. Efekt? We trójkę zamieszkają pod jednym dachem!


Reklama

Z każdym dniem Marek i Ewa będą stawali się sobie coraz bliżsi. Mostowiak wyzna ukochanej, że czasem chciałby ją mieć tylko dla siebie. W odpowiedzi  Szeflerowa zorganizuje im romantyczny wypad do pensjonatu, tym razem bez dzieci.

Niestety, wyjazd nie dojdzie do skutku, bo gdy para zacznie się do niego szykować, zadzwoni Ula (Iga Krefft) z informacją, że Anna spadła z konia i trafiła do szpitala. Nastolatka poprosi, by ojciec do niej przyjechał.  A on oczywiście spełni jej prośbę.

Pod jednym dachem

Okaże się, że w wyniku wypadku Anna ma pęknięte żebra i skręcenie stawu skokowego. Dosłownie wszystko ją boli i jest właściwie unieruchomiona. Ula nie poradzi sobie z opieką nad ciotką, w związku z czym Marek postanowi sprowadzić Gruszyńską do Grabiny.

Wcześniej Mostowiak zaproponuje Ewie, by również zamieszkała w jego domu, przynajmniej na weekendy.  Zrobi to oczywiście za zgodą swoich rodziców, Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), a także syna Mateusza (Krystian Domagała). O dziwo, obie panie przyjmą ofertę Mostowiaka.

Tym sposobem Marek w 1038. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 4 lutego) zamieszka z Ewą i Anną pod jednym dachem w Grabinie.

Umówią się na zawieszenie broni

Jak Ewa i Anna będą funkcjonować na wspólnej przestrzeni? Wbrew obawom seniorów rodu Mostowiaków, fantastycznie! Umówią się nawet na zawieszenie broni.

Gruszyńska poprosi nawet rywalkę, by ta zaopiekowała się Ulą w Warszawie. Szeflerowa oczywiście weźmie to na swoje barki. Lecz gdy odwiedzi nastolatkę, trafi na huczną imprezę, którą Ula urządzi w domu pod nieobecność Anny. Dziewczyna uda niewiniątko i przekona Ewę, by o niczym nie mówiła ani jej ciotce, ani ojcu...

Jednak po wyjściu Szeflerowej od razu zrzuci maskę. Nowej partnerki Marka po prostu nie znosi. Chciałaby, by ojciec związał się z Anną...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje