Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367424
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Monika Mielnicka żegna się z serialem?

Czyżby w "M jak miłość" szykowały się zmiany? Do takiego wniosku mogli dość fani śledzący profil jednej z młodych aktorek występujących w produkcji. Monika Mielnicka, czyli serialowa Lilka, wrzuciła bowiem do sieci zdjęcie z tajemniczym podpisem: "Ostatni dzień na planie"... Co dalej z Lilką?Jak wiadomo, telewizja nie lubi nudy! Prawda ta dotyczy również seriali, co z kolei daje scenarzystom możliwość skomplikowania losów bohaterów. Nie inaczej jest w przypadku "M jak miłość", które gości na telewizyjnych ekranach już od ponad 19 lat!

Reklama

Przez ten czas na planie produkcji pojawiło się mnóstwo aktorów; jedni pozostali w "Emce" na dłużej, podczas gdy inni wcielali się jedynie w epizodyczne role. A jak będzie w przypadku Moniki Mielnickiej, czyli serialowej Lilki?

Dziewczyna pojawiła się w życiu Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), a młodych połączyła miłość. Ich związek już został wystawiony na wiele prób: Banachówna została bowiem brutalnie zgwałcona i zaszła w ciążę. Mimo zapewnień ukochanego o sile jego uczucia, dziewczyna poważnie myślała nawet o... odebraniu sobie życia! Czy wszystko to spowoduje, że Lilka zniknie z serialu?

Właśnie takie pytanie mogło pojawić się w głowach fanów śledzących profil młodej aktorki, która pod zdjęciem z Krystianem Domagałą zamieściła wpis informujący o... ostatnim dniu na planie!

Fotografia serialowej pary została opatrzona krótkim opisem: "Ostatni dzień na planie @mjakmilosc.official. Pozdrawiamy Was serdecznie (...)".
O tym, że Monika Mielnicka żegna się z planem jedynie na chwilę, świadczyć może jednak jeden z hasztagów wskazujący na... przerwę od zdjęć.

"Ostatni hashtag 'przerwa', także pewnie jest zwyczajnie przerwa, a nie że koniec wątku czy serialu. Zwyczajna przerwa od zdjęć. Taki serial jest kręcony z dużym wyprzedzeniem - stwierdziła jedna z komentujących zdjęcie internautek.

W nadchodzących odcinkach, które widzowie będą mogli zobaczyć na antenie TVP 2, wątek Lilki i Mateusza będzie jednym z ważniejszych w serialu, co oznacza, że emocje gwarantowane! Premierowe odcinki "M jak Miłość" można oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w telewizyjnej "Dwójce".

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje