Reklama

​"M jak miłość": Młoda gwiazda żyje jak w bajce

19-letnia aktorka Alicja Ostolska uwielbia chwalić się swoim wystawnym życiem na Instagramie. Gwiazda "M jak miłość" udostępnia zdjęcia, które zdumiewają fanów. Alicja, która zagrała w serialu "M jak miłość" Alę, siostrzenicę księdza proboszcza z Lipnicy (Maciej Damięcki), pławi się w luksusach. Aktorka żyje jak księżniczka!


Wystawne życie młodej gwiazdy!

Młoda aktorka niejednokrotnie pokazała swoim obserwującym dom, którego przepych zachwyca! Fani mogli do tej pory także podziwiać jej zdjęcia z podroży i zazdrościć jej wyjść do popularnych restauracji.

Na instagramie aktorki możemy też zobaczyć, jak prezentuje się jej łazienka. Pomieszczenie utrzymane jest w chłodnej, ale nadzwyczaj przytulnej kolorystyce. Odcienie szarości balansują bladoróżowe dodatki - sztuczne róże w prostym flakonie. Przypominające marmur, jasnoszare kafelki, sprawiają, że białe wanna i zlew pasują do wystroju. Ciepła pomieszczeniu dodają złote elementy, kontrastujące z zimnym srebrem kranów i lamp.

Reklama

Kolorystyka łazienki koresponduje z tonacją, w jakiej utrzymane są pozostałe pomieszczenia domu aktorki. Na innej fotografii widzimy, że biała podłoga w holu przypomina łazienkowe kafelki, a szarość ścian pasuje do zasłon i pozostałych elementów wystroju.

Drewniane elementy, takie jak schody i podłoga w sypialni aktorki, sprawiają, że w utrzymanym w zimnej kolorystyce domu aktorki pojawiają się ciepłe akcenty. Dzięki temu wnętrze wydaje się bardziej przytulne i ożywione.

Warto zwrócić uwagę na oświetlenie w domu Alicji Ostolskiej. Żarówki rzucające ciepłe światło zostały umiejscowione pod sufitem, co sprawia, że pomieszczenia, utrzymane w odcieniach szarości i bieli, stają się przytulne.

Pomimo tego, że w dużej części pomieszczenia w domu aktorki są szaro-białe, jej sypialnia utrzymana jest w przytulnych odcieniach brązu.

Wielu aktorów, występujących w popularnych polskich serialach, nie ma problemu z chwaleniem się dobytkiem, podróżami do dalekich krajów i  wystawnym życiem. Najczęściej są to jednak osoby, które wywalczyły swój sukces wieloletnią pracą na planach zdjęciowych. Tym bardziej zachwyca internautów fakt, że młodziutka Alicja Ostolska jest w stanie pozwolić sobie na tak wiele.

Wakacje jak z bajki

Niedawno na instagramowym profilu aktorki pojawił się post, w którym młoda gwiazda chwaliła się wypoczynkiem w słonecznej Grecji. Podczas wyjazdu cieszyła się jazdą na czterokołowcu, podziwiała piękne widoki i opalała się na złotych plażach Zakynthosu.

Obserwujący nie szczędzili ciepłych słów. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów skierowanych do Alicji Ostolskiej.

Pozostałe posty aktorki także świadczą o tym, że młoda gwiazda nie tylko posiada doskonały zmysł estetyczny, ale też pragnie być kojarzona ze znanymi markami.

Na instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawiło się nagranie, na którym wyraźnie wyeksponowana została torba z napisem "Vogue". Nie jest tajemnicą, że magazyn "Vogue" jest jednym z najbardziej prestiżowych tytułów modowych, dostępnych współcześnie na rynku. Dodatkowo nagranie przedstawia rząd równo ustawionych butów. Niektóre z nich posiadają złote dodatki dopełniające kompozycję.

"M jak miłość" to dopiero początek?

Największą rozpoznawalność Alicji Ostolskiej przyniosła rola jej imienniczki, Ali, w serialu "M jak miłość". Zanim zaczęła grać w "M jak miłość" Alicja Ostolska występowała w reklamach.

W tej samej rozmowie Alicja Ostojska przyznała, że możliwość gry w "M jak miłość" uważa za dar od losu, a swoją przyszłość wiąże z aktorstwem. Czy rola Ali w "M jak miłość" jest początkiem jej aktorskiego sukcesu? 

Zobacz też:

Aktorka "M jak miłość" chwali się figurą! Anna Wendzikowska pozuje w basenie

Gwiazda TVP w opinającym kostiumie kąpielowym. Jakie ona ma ciało! Izabella Krzan zachwyca w sieci :: Magazyn :: RMF FM

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama