M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 330981
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Miłosny trójkąt w leśniczówce!

Natalka i Ula - dwie siostry i dwie życiowe drogi. Obie marzą jednak o prawdziwej miłości i szczęściu u boku "tego jedynego". A co, jeśli zakochają się w tym samym chłopaku? Ciekawych zapraszamy na 1160. odcinek "M jak miłość".


Reklama


Dla Natalki kolejny dzień zacznie się pechowo. Dziewczyna usłyszy, że wygląda jak wieloryb i hipopotam... A później jeden z kolegów zacznie z niej głośno kpić: - Hej, to w tej naszej szkółce ktoś cię tak zapakował, panienko? Jednak uśmiech chłopaka szybko zniknie...

Gdy do akcji wkroczy Franek! Młody leśnik podbiegnie do nastolatków i stanie w obronie Natalki. - Przeproś, bo złamię ci rękę... Przeproś! - Przepraszam... - Jak bardzo? - Bardzo przepraszam!!!

A później spędzi z dziewczyną kilka następnych godzin. Natalka opowie przyjacielowi o strachu przed maturą... I o tym, że na egzamin nie ma co na siebie włożyć. - Mam wrażenie, że mój brzuch powiększa się z dnia na dzień - w nic nie wchodzę... A już w białą, maturalną bluzkę na pewno się nie wbiję!

A Franek zaproponuje jej wspólne zakupy. - Przyjeżdżają dziś do mnie kumple ze Śląska, ale jeszcze chwilę mam... Jeśli chcesz, wyskoczymy do sklepu!

W końcu leśnik będzie jednak musiał wrócić do pracy. A na pożegnanie dostanie... gorącego całusa! - Jak dobrze, że są też tacy faceci jak ty... I za to dziękuję ci najbardziej! Tymczasem w Grabinie...

Ula znów spotka Zarzycką - ale tym razem matka leśnika nie będzie już dla niej miła. - Chyba zaprzyjaźniłaś się z moim Frankiem?(...) Jeśli liczysz na coś więcej, niż przyjaźń... możesz się rozczarować. Bo i tak nic z tego nie będzie!

- Lepiej oszczędzić sobie czasu, energii... i niepotrzebnego zawodu. (...) Naprawdę nic do ciebie nie mam, więc proszę, nie gniewaj się na mnie, potraktuj moje słowa jak dobrą radę... od życzliwej osoby! A na Ulę te słowa podziałają jak czerwona płachta na byka.

I kilka godzin później - na przekór "życzliwej" seniorce - dziewczyna wróci do leśniczówki... gdzie trafi akurat na spotkanie Franka z kolegami. Leśnicy będą "Mostowiaczką" zachwyceni - zwłaszcza, gdy odkryją, jak dobrze zna się na piłce nożnej. - Nie, no... Stary, dlaczego ukrywałeś przed nami, że masz taką fajną koleżankę?

A po kolejnych drinkach Ula zdobędzie się na odwagę... i w końcu zostanie u Franka aż do rana. - Jest już późno, twój tato będzie się martwił... - Napisałam mu esemesa, że śpię dziś u koleżanki. Poza tym, jego tu nie ma i... to chyba dobrze? Czy nie?

Młoda para spędzi razem namiętną noc... ale czy to wystarczy, by Ula była naprawdę szczęśliwa?

I co wydarzy się, gdy dziewczyna odkryje, że sympatyczny leśnik flirtuje także z jej siostrą? Emisja odcinka numer 1160 już w poniedziałek - lepiej nie przegapić! Uwaga! Już jutro na naszej stronie zobaczycie aż dwie sceny przedpremierowe! Romantyczny pocałunek Franka z Natalką oraz namiętne spotkanie leśnika z Ulą! Zapraszamy!

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje