Reklama

"M jak miłość": Miłosne igraszki Magdy!

Jeszcze przed wakacjami Ania (Gabriela Świerczyńska) oskarży Magdę (Anna Mucha) o romans z Adamem (Wojciech Świeściak) i zapowie, że nie zamierza nadal mieszkać z Budzyńską pod jednym dachem! Na znak protestu wyprowadzi się do Łukasza (Jakub Józefowicz)!

Zdradzamy, że w 1593. odcinku "Emki" (emisja we wtorek 25 maja o godz. 20.55 w TVP2) młoda Wojciechowska na własne oczy zobaczy Magdę w dwuznacznej sytuacji ze swoim wychowawcą Adamem, w którym sama - przypomnijmy - od jakiegoś czasu kocha się do nieprzytomności. 

Dla nastolatki wszystko będzie jasne: tę roześmianą i gołym okiem wyglądającą na zakochanych parę łączy ognisty romans! Bijącą od nich z daleka radość i mowę ciała weźmie za... miłosne igraszki!

Widok szczęśliwej Budzyńskiej u boku rozanielonego Wareckiego złamie córce Marty (Dominika Ostałowska) serce. Zrozpaczona dziewczyna postanowi wypłakać się swemu bratu Łukaszowi.

Reklama

- Adam kocha się w Magdzie! A Magda bawi się jego kosztem, robi mu wodę z mózgu... - chaotycznie wyzna Wojciechowskiemu.

- Jaki Adam? - nic nie zrozumie Łukasz.

- Mój nauczyciel... - wyjaśni zapłakana dziewczyna.

- Anka, co ty w ogóle gadasz? - zszokowany Wojciechowski nie będzie mógł uwierzyć w to, co słyszy.

- Widziałam na własne oczy... - zapewni nastolatka.

- Łukasz, mogę zostać u ciebie na noc? Nie chcę wracać do ojca i Magdy. Nie będę z nią mieszkać, nie ma mowy! - doda dziewczyna.

- Uspokój się... Coś musiało ci się przywidzieć. Przecież to jakaś piramidalna bzdura... - spróbuje załagodzić sytuację Wojciechowski.

- Nie wierzysz mi? Wiem, co widziałam! Nie wrócę do nich! - krzyknie zraniona Ania.

Jak w tej sytuacji zachowa się Łukasz?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje