M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 312461
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Miłość, kwiaty i kłamstwa

Zapraszamy na kolejny tydzień z „M jak miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

Przede wszystkim: do obsady dołączy Ina Sobala. Młoda aktorka ma 26 lat i studiuje w szkole teatralnej we Wrocławiu. A w "M jak miłość" zagra Agnieszkę, córkę Teresy.

Reklama

Ina ma ze swoją bohaterką sporo wspólnego, bo - podobnie jak Aga - kilka lat temu studiowała dziennikarstwo.

Ale dopiero na scenie poczuła, że znalazła "swoje" miejsce...

I dziś wyznaje: - Jako pierwsze ukończyłam studia dziennikarskie. Muszę jednak przyznać, że to aktorstwo jest moją, choć brzmi to egzaltowanie, prawdziwą pasją.

Artystyczne geny Ina odziedziczyła po mamie - Małgorzacie Pieńkowskiej. W ostatnich latach córka gwiazdy odwiedzała ją często na planie "M jak miłość" i w końcu sama też stanęła przed kamerami... A poza aktorstwem jej drugą pasją jest sport.

- Od dziecka grałam w tenisa, zdobyłam nawet mistrzostwo Polski (drużynowo - przyp. red.). Uwielbiam pływać i jeździć konno, a do moich najnowszych sportowych sukcesów zaliczyć można mistrzostwo Polski w pływaniu aktorów - zdradza Ina.

Teraz młodą artystkę czeka za to kolejny "skok na głęboką wodę": debiut w serialu, który znają i kochają miliony polskich widzów - w odcinku numer 1318.

Dzień wcześniej - w odcinku numer 1317- zobaczymy za to finał pościgu Marcina i Jakuba za Głowackim. Bandyta pokona Karskiego i sięgnie po pistolet, ale Chodakowski rzuci się, by odebrać mu broń.

A gdy mężczyźni zaczną walczyć, padnie strzał - i w końcu Głowacki straci życie. Jakub winę za jego śmierć weźmie jednak na siebie... I poradzi Marcinowi, by w trakcie przesłuchania skłamał - ukrywając przed policją fakt, że to on zabił mordercę Tomka.

- Wracaj do samochodu i pamiętaj: siedziałeś tam cały czas. Tu cię w ogóle nie było! Tak zeznasz. Na moje polecenie zostałeś w samochodzie. A teraz zmiataj stąd! No już! Głuchy jesteś? Nie rozumiesz? Jesteś cywilem, nie mieszaj się w to!

- Już jestem zamieszany...

- Słuchaj, masz syna, tak? To myśl o nim, do cholery!

A co w premierowych odcinkach czeka pozostałych bohaterów serialu? Budzyński zacznie się niepokoić, bo jego związek z Magdą utknie w miejscu.

- Mam wrażenie, że po naszej ostatniej randce mnie unikasz... Było aż tak źle?

- Było cudownie...

- To... dlaczego?

- To mnie trochę przytłacza. Rozwód, przepychanki z mieszkaniem, aktualna dziewczyna mojego byłego męża... Za dużo się dzieje, za szybko...

- A jeśli ja... nie chcę już dłużej czekać?

Tymczasem Paweł... okaże się całkiem dobrym aktorem! Zduński odkryje, że jego sekretarka - Julka - okłamała swoje koleżanki mówiąc, że oboje mają romans. I podejmie grę - udając jej kochanka.

Po pracy spotka się ze znajomymi dziewczyny i będzie się przy tym nieźle bawić... Za to Julka - po kolejnych "wyznaniach" szefa - obleje się ognistym rumieńcem!

A w finale: romans seniorów! Mała Basia nakłoni w końcu Stefana, by zajrzał do lokalnej cukierni i spotkał się z Olą Kaczkowską.

- No, dziadku... Musisz się przełamać! Teraz! Ruszaj... tylko się wyprostuj! A dawna ukochana na jego widok od razu wybuchnie radością.

- Boże... Stefan? To naprawdę ty?!

- Przepraszam za to najście... Nie chciałem cię wprawić w zakłopotanie...

Czy związek Oli i Stefana rozkwitnie na nowo? I pierwsza miłość okaże się tą najważniejszą?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje