M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 345355
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Miłość czy strach?

Życzenia od przyjaciół, wesele - ślub to jeden z najpiękniejszych momentów życia. A w kolejnym odcinku „M jak Miłość” - numer 1373 – białą suknię założy Iza! Czy wypowie słowa małżeńskiej przysięgi i będzie z Arturem naprawdę szczęśliwa?

O poranku Lewińska zdobędzie się w końcu na odwagę... i poprosi "ukochanego", by uroczystość odwołali. - Wiem, że miałeś jak najlepsze intencje, ale... zaplątaliśmy się w tych kłamstwach! Jeszcze jest czas, żeby to wszystko odkręcić... Naprawdę chcesz, żebym wyszła za ciebie... ze strachu?

Reklama

- To też moja wina. Powinnam zaprotestować wcześniej. Ale nie chcę, żebyśmy teraz brnęli dalej w ten ślepy zaułek... Skalski dziewczyny jednak nie posłucha. I w odpowiedzi rzuci tylko, lodowatym tonem:

- Ty chyba naprawdę chcesz, żeby doszło do jakiejś tragedii... Wiesz już, do czego jestem zdolny, a mimo to nadal mnie prowokujesz!(...) Ubierz się, jedziemy! I nigdy więcej nie mów takich rzeczy!

Młodzi pojadą w końcu razem do urzędu, gdzie Artur bez wahania powtórzy słowa przysięgi:

- Świadomy praw i obowiązków... Ale gdy nadejdzie kolej Izy, panna młoda nagle zamilknie. I sekundę później, ze łzami w oczach, rzuci:

- Nie, nie zgadzam się! Dziewczyna wybiegnie z sali, a narzeczony tuż za nią - z trudem panując nad wściekłością.

Po chwili Skalski wręczy za to ukochanej oryginalny, ślubny "prezent"... kopię dokumentów, które zgromadził, by pozbawić ją praw rodzicielskich do Mai! Iza przebiegnie wzrokiem kolejne strony - i będzie w szoku.

- Chcesz... Boże, chcesz zrobić ze mnie wariatkę?! A jej partner zapowie cicho, z groźbą w głosie:

- Sąd odbierze ci dziecko... Znasz się na tym. I wiesz, że tak będzie...

- To... to wszystko jest sfałszowane! Nie ma w tym słowa prawdy!

- Każdy wariat tak twierdzi... To rzetelna dokumentacja medyczna. Do tego dołożę zeznania świadków, obdukcję od lekarza, z której jasno wynika, że biłaś swoje dziecko... Módl się, żebym nie zrobił z tego użytku!(...) Wracamy? Wszyscy na nas czekają...

Czy Iza ulegnie szantażowi - i zostanie oficjalnie żoną Artura? A jeśli nie... jaką cenę zapłaci za swój bunt? Emisja odcinka numer 1373 już 15 maja o godz.20.40 - zobacz koniecznie!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje