Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368160
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Miłość ci wszystko wybaczy

Marysia spędzi namiętną noc z Robertem i… okłamie Artura. Paweł zostanie okradziony we własnej firmie. Zaś Magda pokłóci się z mężem, a potem umówi z Budzyńskim na randkę.

Bilski (Zbigniew Stryj) w końcu wyjdzie na wolność. Wszyscy, którzy do tej pory oskarżali go o nielegalną działalność, wycofają swoje zeznania. Oczyszczony z zarzutów biznesmen postanowi zająć się swoim życiem prywatnym.

Uczuciowa układanka

Reklama

Po wyjściu z aresztu Robert od razu spotka się z Rogowską (Małgorzata Pieńkowska). Na początku ukochana spróbuje się od niego odciąć.

- Nigdy nie zapomnę tego, co mi powiedziałeś wtedy w szpitalu, że zabijesz Artura! - powie. - Byłem bezsilny, wściekły. Naprawdę myślisz, że mógłbym coś takiego zrobić? Nie rozumiesz? Wariuję na samą myśl, że ktoś mógłby mi cię odebrać!

W końcu Maria ulegnie i spędzi z ukochanym namiętne chwile. A następnego dnia poprosi syna (Rafał Mroczek), by dał jej na ten czas alibi - okłamał Artura (Robert Moskwa), że tę noc spędziła u niego w domu na Deszczowej. Paweł zgodzi się, ale równocześnie spróbuje przemówić jej do rozsądku:

- Mamo, to są twoje wybory i nie będę ich oceniać... Ale wydaje mi się, że możesz ściągnąć na siebie i na Basię jakieś kłopoty! Rogowska zignoruje jego ostrzeżenia i kilka godzin później ponownie umówi się z kochankiem. Za to wieczorem, gdy spotka się z Rogowskim, a ten zapyta ją o związek z Bilskim, wszystkiemu zaprzeczy:

- To dla mnie zamknięty rozdział - skłamie mu bez mrugnięcia okiem. Co się wydarzy, kiedy Artur jednak pozna prawdę?

Kradzież

Wkrótce Pawłowi zabraknie czasu na zajmowanie się problemami mamy. Sam będzie miał kłopoty. W jego firmie pojawi się złodziej! Ale nie uprzedzajmy faktów. Zduński, śpiesząc się do domu, zostawi w pracy portfel. W tym samym czasie w odwiedziny do jego sekretarki (Joanna Kuberska) przyjdzie jej ukochany (Patryk Pietrzak). Kacper wyjdzie z biura, a wraz z nim zniknie portfel Pawła. Na początku Zduński nikogo nie będzie podejrzewał, powie nawet żonie (Olga Frycz):

- Musiał mi wypaść, jak wsiadałem do samochodu... Byłem tak bardzo objuczony papierzyskami i pewnie tego nie zauważyłem.

Zdrada?

Tymczasem Olek (Maurycy Popiel) wyzna żonie (Anna Mucha), że musi zostać w Azji na dłużej:

- Nie mam wyjścia. Inaczej obciążą mnie kosztami zerwania kontraktu! Wciekła na męża Magda natychmiast zadzwoni do Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i zaproponuje mu wieczorne spotkanie w barze. Spędzą razem całą noc...

MU

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje