Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 369278
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Mikołaj Roznerski został... księdzem! O co chodzi?

​Tuż przed świętami Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", opublikował na Instagramie zdjęcie, do którego zapozował w... sutannie. Opatrzył je niewiele mówiącymi hasztagami #new #project. Udało się nam ustalić, w jakim serialu i kiedy gwiazdę "Emki" zobaczymy w roli księdza! Mamy nawet zdjęcia z planu!

To nie może być prawda! W nowych odcinkach "Ojca Mateusza", które TVP1 emitować będzie od marca, Artura Żmijewskiego w roli proboszcza sandomierskiej parafii zastąpi... Mikołaj Roznerski? Ksiądz Walery Opałek, w którego od niedawna wciela się nominowany w tym roku do Telekamery "Tele Tygodnia" odtwórca roli Marcina w "M jak miłość", pojawi się w Sandomierzu i przejmie obowiązki księdza Mateusza Żmigrodzkiego. 

Reklama

Czy to oznacza, że Artur Żmijewski definitywnie pożegna się z serialem, z którym związany jest od 2008 roku?

Jak się dowiedzieliśmy, w jednym z pierwszych odcinków 23. serii serialu ojciec Mateusz wyjedzie na rekolekcje kontemplacyjne odbywające się w klasztorze kamedułów w Krakowie. 

Na czas jego nieobecności obowiązki proboszcza  przejmie młody i świetnie wykształcony ksiądz oddelegowany do Sandomierza przez biskupa (Sławomir Orzechowski) mimo sprzeciwu księdza Jacka (Piotr Kozłowski). Czy protegowany ważnego dostojnika kościelnego zostanie w mieście na dłużej? Czy "wygryzie" z posady uwielbianego przez wszystkich parafian Mateusza? 

Twórcy serialu na razie trzymają to w tajemnicy... Jest jednak pewne, że ksiądz Walery zamieszka na plebanii i bardzo szybko zdobędzie sympatię Natalii (Kinga Preis) i babci Lucyny (Aleksandra Górska). Uda mu się też przekonać do siebie Nocula (Michał Piela), który już po pierwszej rozmowie z nim uzna go za godnego następcę Mateusza.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje