Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367483
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Mikołaj Roznerski spotyka się z byłą Miss Polonia?

Wszystko wskazuje na to, że miejsce w sercu Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość", znów jest zajęte! Aktor, który pół roku temu zakończył swój związek z Olgą Bołądź, czyli Aleksandrą Kowalczyk ze "Skazanych", spotyka się - jak twierdzi jeden z portali - z byłą Miss Polonia Marceliną Zawadzką.

Mikołaj Roznerski przyznał ostatnio w programie "Uwaga. Kulisy sławy", że jest singlem, ale nie szuka miłości na siłę, i że marzy, aby mieć córeczkę, ale nie spotkał jeszcze swej drugiej połówki...

Reklama

- Teraz jestem na takim etapie życia, że czekam na to, co przyniesie mi los - powiedział z kolei w wywiadzie udzielonym po premierze komedii romantycznej "Porady na zdrady", w której zagrał u boku m.in. Weroniki Rosati, Anny Dereszowskiej i Magdaleny Lamparskiej.

Okazuje się - o czym donosi portal znany z publikowania wyłącznie sprawdzonych informacji z życia gwiazd - przystojny aktor znów umawia się na randki i już kilka razy widziany był w towarzystwie Marceliny Zawadzkiej, czyli współprowadzącej programu "Pytanie na śniadanie".

Mikołaj Roznerski poznał byłą Miss Polonia latem 2015 roku. Aktor, który nie kryje, że uwielbia pracować w towarzystwie pięknych kobiet, dostał wtedy propozycję przygotowywania felietonów do wakacyjnych wydań "Pytania na śniadanie", a że miał je kręcić na łonie natury razem z Marceliną Zawadzką, zgodził się bez wahania. Jesienią 2015 roku - na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji inauguracji nowego sezonu programu śniadaniowego Dwójki - żartował, że bardzo żałuje, iż jego przygoda z dziennikarstwem już się zakończyła i że zazdrości Tomaszowi Wolnemu, u boku którego Marcelina Zawadzka miała prowadzić "Pytanie na śniadanie".

Niedawno Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka znów się spotkali i podobno od razu między nimi zaiskrzyło. Na razie ani on, ani ona nie potwierdzili (ale też nie zaprzeczyli), że łączy ich coś więcej niż ogromna sympatia. Czas pokaże, czy dane im będzie razem iść przez życie...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama