Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363054
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„M jak miłość”: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą?

Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z „M jak miłość”, znów jest zakochany! Aktor potwierdził właśnie, że od pewnego czasu miejsce w jego sercu jest zajęte... Jak donoszą serwisy plotkarskie, zdobywca tegorocznej Telekamery „Tele Tygodnia” od kilkunastu tygodni spotyka się ze swoją koleżanką z planu „Emki”!

Dziennik "Fakt" poinformował niedawno, że Mikołaj Roznerski zakochał się w ślicznej cudzoziemce, którą przyjechała do Polski na wymianę studencką i którą poznał w... księgarni.

Reklama

Aktor od razu skomentował doniesienia tabloidu.

- Tak, jestem w szczęśliwym związku, ale nie z dziewczyną poznaną w księgarni - powiedział jednemu z portali.

Mikołaj Roznerski, choć przyznał, że miejsce w jego sercu znów jest zajęte, nie potwierdził jednak oficjalnie, że jego nową ukochaną jest - co sugerują media - Adriana Kalska, czyli Iza z "M jak miłość".

Patrząc jednak na romantyczne zdjęcia, jakie i on, i Adriana zamieścili na swoich tablicach na portalu społecznościowym, można wywnioskować, że rzeczywiście są parą.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znają się od wielu lat. Spędzają ze sobą wiele czasu na planie "Emki", grając Marcina i Izę, występują też razem w spektaklu Kampanii Teatralnej "Kłamstwo", z którym od września ubiegłego roku jeżdżą po całej Polsce.

Podobno zawsze bardzo się lubili, świetnie dogadywali i doskonale czuli w swoim towarzystwie, ale nigdy nie przypuszczali, że kiedykolwiek będą parą. Według portalu Jastrząb Post Mikołaj i Adriana spotykają się już od kilku miesięcy, ale zależało im, by - przynajmniej na początku - nikt oprócz ich najbliższych przyjaciół nie wiedział, iż zdecydowali się razem iść przez życie.

Odtwórca roli Marcina Chodakowskiego w "M jak miłość" nie miał dotąd szczęścia w miłości.

Nie udało mu się stworzyć rodziny z Martą Juras, czyli Polą Nowak z "Komisji morderstw", z którą ma siedmioletniego syna Antka; tylko trzy lata przetrwał jego związek z Olgą Bołądź, czyli Danielą Winiarek z "Botoksu", z którą był zaręczony; w atmosferze skandalu zakończyła się jego znajomość z Marceliną Zawadzką, która publicznie stwierdziła po rozstaniu z nim, że po prostu nie mieli dla siebie czasu...

Wszystko wskazuje na to, że Mikołaj Roznerski stracił teraz głowę dla Adriany Kalskiej.

- Chyba jestem w niebie - podpisał ich wspólne zdjęcie, które zamieścił na portalu społecznościowym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje