Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Michał umrze, a Małgosia przepadnie bez wieści!

Michał (Paweł Okraska) pożegna się z życiem w szpitalu w Los Angeles, a Małgosia (Joanna Koroniewska) na wieść o tym zniknie bez śladu. Tomek (Andrzej Młynarczyk) zaś odkryje, że Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), amerykańska opiekunka Wojtusia (Felek Matecki), podszywa się pod jego byłą żonę i jest w Polsce!


Gdy po wypadku na autostradzie Michał i Małgosia w krytycznym stanie trafią do szpitala w Los Angeles, Joanna, opiekunka Wojtka, będzie usiłowała skontaktować się z Marią (Małgorzata Pieńkowska), by powiadomić ją o dramacie. Pech sprawi, że akurat w tym samym czasie złodzieje ukradną Rogowskiej telefon i dlatego nie odsłucha tego komunikatu.

Ciąg tragicznych zdarzeń

Reklama

Kolejne wydarzenia okażą się wyjątkowo tragiczne w skutkach. W 1071. odcinku "Emki“ (emisja w poniedziałek 9 czerwca) Michał umrze w szpitalu w Los Angeles, do końca nawet nie odzyskując przytomności. Świadkiem jego śmierci będzie prawnik i przyjaciel rodziny w jednym (Philip Lenkowsky), który przekaże informację o zgonie komuś, kto czuwa przy Małgosi.

Na domiar złego na jaw wyjdzie, że w wyniku wypadku Chodakowska poroniła. A gdy pozna prawdę o odejściu Michała, na własne życzenie wypisze się ze szpitala i... zniknie bez śladu.

Małgosia Chodakowska na Okęciu?

Tymczasem wkrótce potem Tomek dostanie telefon z hotelu przy lotnisku na warszawskim Okęciu, z którego dowie się, że Małgorzata Chodakowska zostawiła przy wymeldowaniu swój paszport. Policjant od razu pojedzie na miejsce i odkryje, że pod jego byłą żonę podszywa się Joanna, amerykańska opiekunka Wojtka. Dziewczyna akurat będzie w hotelu z chłopcem. Mały Wojtek bez najmniejszego trudu rozpozna swojego tatę i rzuci się Tomkowi w ramiona... Joanna zaś skorzysta z zamieszania i ucieknie. A Chodakowski zgłosi sprawę na policji. Poprosi też Marylę (Izabela Kapiasova), by pomogła mu odszukać oszustkę.

W końcu adwokat Łagody dodzwoni się do Rogowskiego (Robert Moskwa) i poinformuje go o śmierci Michała. Artur od razu pojedzie do żony i przekaże jej tragiczną wiadomość. A później dowiedzą się jeszcze o tajemniczym zaginięciu Małgosi.

Złe wiadomości nie dla seniorów

W trudnych chwilach Maria będzie mogła liczyć na wsparcie Marty (Dominika Ostałowska). Wojciechowska przyjedzie, by siostrę pocieszyć, a później obie przekażą wszystkie zdobyte informacje Tomkowi. Wspólnie postanowią ukryć złe wiadomości przed seniorami z Grabiny. Do czasu, aż nie wyjaśni się sprawa zaginięcia Małgosi.

Tyle że szyki pokrzyżuje im Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która doniesie Barbarze (Teresa Lipowska), a ta później przekaże to Lucjanowi (Witold Pyrkosz), że podsłuchała rozmowę księdza (Maciej Damięcki), z której wynikało, że wkrótce ma się odbyć pogrzeb Michała Łagody.

W ostatniej scenie tego sezonu "Emki" zaniepokojona Barbara zadzwoni do Tomka...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje