Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368888
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Matka zasugeruje córce, by dała Olkowi... powód do zazdrości!

Aneta (Ilona Janyst) zarzuci Olkowi (Maurycy Popiel), że w ogóle o nią nie zabiega. - To ja zawsze za tobą ganiałam, a ty tylko łaskawie się na to godziłeś - powie mężowi. Iwona (Hanna Śleszyńska), która przypadkiem usłyszy słowa córki, uzna, że musi udzielić jej kilku rad, co zrobić, by wzniecić ogień w swoim związku. Poradzi Chodakowskiej, by dała ukochanemu powody do zazdrości!


W 1529. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 29 września o godzinie 20.55) Iwona zjawi się w klinice zięcia i usłyszy, jak jej córka wyrzuca Olkowi, że nie jest romantyczny i w ogóle o nie zabiega o jej uczucie. Matka Anety postanowi zainterweniować.

Reklama

- Słyszałam, o czym rozmawiałaś ze swoim mężem... - szepnie.

- Pomyślałam, że chyba podzielę się z tobą swoim bogatym doświadczeniem. Nie dziękuj... Zrobię to z prawdziwą przyjemnością - powie, patrząc Anecie prosto w oczy, po czym stwierdzi, że nic nie wpływa na związek tak dobrze, jak odrobina... zazdrości.

- To nie jest tak, kochanie, że ma się kogoś na zawsze. Problem polega na tym, że nie wszyscy mają tego świadomość - westchnie Iwona.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje