Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362430
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Matka z piekła rodem?

Zapraszamy na 1016. odcinek "M jak miłość", w którym Aleksandra znów odwiedzi Marcina... I spróbuje namówić syna, by przyjechał na jej ślub. Z jakim efektem?

 

Reklama

Kasia - widząc nieznajomą, która pomogła jej, gdy zasłabła na ulicy - wybuchnie radością.

- Boże, to naprawdę pani? Mój Anioł Stróż?! Ale jak pani mnie tu znalazła?... Niesamowita sprawa!

Za to Chodakowski od razu straci humor... "Rodzinne" powitanie będzie raczej chłodne. Jednak Aleksandry to nie zniechęci. Kobieta znów poruszy temat ślubu - i spojrzy z napięciem na syna...

- Nie wiem, co jeszcze mogłabym powiedzieć, czy zrobić, żeby cię przekonać... To dla mnie bardzo ważny dzień. I chciałabym, żebyś był ze mną... I żebyś mnie poprowadził do ołtarza.

A Marcin zada tylko jedno pytanie:

- Dlaczego? Dlaczego nagle tak ci na tym zależy? Co się zmieniło, że przestałaś mnie olewać?

- Posłuchaj mnie...

- Jakim prawem, jak śmiesz, po tych wszystkich latach prosić mnie o cokolwiek?! Wynoś się stąd... Albo nie, lepiej będzie jak ja wyjdę!

Kasia, widząc zachowanie ukochanego, będzie w szoku:

- Boże, Marcin, co ty wyprawiasz?...

A chłopak, wzburzony, wybiegnie w końcu z mieszkania trzaskając drzwiami...

Po rozmowie, która nie okazuje się przełomowa, Chodakowski uda się na siłownię, by tam odreagować stresy. W klubie spotka Agnieszkę. Byłej kochance zwierzy się ze swoich problemów rodzinnych. Przy okazji Olszewska oznajmi mu, że ich związek to przeszłość.

Później z chłopakiem skontaktuje się Grzegorz, który spróbuje go nakłonić, by pojawił się na ślubie Aleksandry. W zamian obieca puścić w niepamięć aferę z Weroniką.

Marcin postanowi spełnić prośbę ojca. Zadzwoni do matki i zadeklaruje, że przyjedzie do Wiednia na ceremonię. Aleksandra i Kasia będą zachwycone!

W tym samym czasie Grzegorz spotka się z byłą żoną. Chodakowski otwarcie wyzna, że jej nie ufa. Zapowie, że przy kolejnej próbie szantażu powie synowi całą prawdę...

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje