Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marta w szpitalu!

Ciężka choroba Marty wykluczy ją z opieki nad dzieckiem!

Niebawem Marta (Dominika Ostałowska) odwiedzi Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Pochwali się byłemu mężowi, że razem z córką Anią (Gabriela Świerczyńska) właśnie szykują się do wyjazdu wypoczynkowego nad morze.

Reklama

Później jednak prawniczka zemdleje na ulicy i trafi do szpitala. Andrzej natychmiast zaoferuje jej swoją pomoc, między innymi przejmie opiekę nad Anią.

Wojciechowska zdradzi mu w końcu, że cierpi na niewydolność nerek i musi być dializowana, ale zdecydowała się ukrywać to przed swoimi dziećmi, nawet przed dorosłym Łukaszem (Jakub Józefowicz).

Tymczasem syn Marty nie przestanie nachodzić Otara (David Gamtsemlidze), by za wszelką cenę dostać od niego namiar na Katię (Joanna Jarmołowicz).

Zirytowany Gruzin wezwie do baru straż miejską. Przed mandatem Wojciechowskiego uratuje Aga (Ina Sobala).

Przekona strażników, że to jej chłopak, który przyszedł, by pogodzić się z nią po kłótni. Kelnerkę zacznie kusić, by powiedzieć mu, że Katia jest w Łodzi. Jednak Julka kategorycznie jej tego zabroni.

Ostatecznie Wojciechowski znów poprosi  chorą matkę o pieniądze, złapie stopa i w ciemno pojedzie do Gruzji, by przywieźć Katię do Polski.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama