Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363045
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marta straci syna Łukasza!

Niezwykle trudne chwile czekają Martę (Dominika Ostałowska). Powód? Nie dość, że jej syn Łukasz (Adrian Żuchewicz) straci głowę dla nowej dziewczyny Kamili (Iga Górecka), to jeszcze z jej powodu postanowi rzucić studia i wyjechać razem z nią do... Kolumbii! Poznaj szczegóły!


Reklama

Przypominamy, że Łukasz przedstawi Kamilę rodzinie w 1114. odcinku "Emki" (emisja we wtorek 27 stycznia w TVP2).

- Miło panią poznać - powie Wojciechowska na dzień dobry. - Pani też studiuje medycynę?

Mina jej zrzednie, gdy usłyszy, że dziewczyna studiuje etnografię i planuje wyjazd za ocean.

- Dostała specjalne stypendium, bo napisała genialną pracę na temat cywilizacji prekolumbijskich w Ameryce Południowej - pochwali ukochaną Łukasz. - Chce jechać na rok do Kolumbii. Będzie zbierać materiały do magisterki. A ja biorę dziekankę i jadę razem z nią.

- Nie rozumiem, dopiero co podjąłeś decyzję o powrocie na studia - zdenerwuje się Marta. - I o ile w pani przypadku taki wyjazd rzeczywiście ma sens, jest zgodny z kierunkiem studiów,  to w twoim to zwyczajna... fanaberia!

- Mamo, kurczę, ja wiem, że to trochę zwariowany pomysł - odpowie Łukasz. - Ale z drugiej strony - jak nie teraz, to kiedy? Jak będę żonaty, dzieciaty? No, daj spokój...
Kamila spróbuje sprawę załagodzić:

- Będziemy mieli zakwaterowanie w kampusie uniwersyteckim, w Bogocie. Mój promotor ma tam wielu przyjaciół, w razie czego na pewno nam pomogą.

Jednak dla Marty wcale nie będzie to pocieszenie. Jak przeżyje stratę syna?

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje