Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365625
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marta odwiedza w więzieniu Bilskiego

Brat Roberta został skazany na kilka lat więzienia, ale nadal twierdzi, że jest niewinny. Czy Wojciechowska zgodzi się reprezentować go w sądzie? Zapraszamy na 1129. odcinek "M jak miłość", w którym pojawi się nowy bohater: Jarosław Bilski (w tej roli: Jacek Król)!


Reklama

Marta, by odwiedzić mężczyznę w więzieniu, wybierze się specjalnie do Łodzi. A Bilski na jej widok od razu poczuje ulgę:

- Nie wierzyłem, że pani przyjedzie... Już straciłem nadzieję!

I po chwili opowie pani mecenas swoją historię...

- Odsiedziałem trzy lata za przestępstwo, którego nie popełniłem. Nie chciałem współpracować z celnikami, którzy brali udział w przemycie, choć mnie namawiali. Kiedy sprawa wypłynęła, "koledzy" z pracy zrobili ze mnie kozła ofiarnego...

Mężczyzna szybko doda, że w domu ma na swoją niewinność dowody: notatki, faktury i rozliczenia. Co wyraźnie Martę zaskoczy:

- Nie rozumiem... Dlaczego wobec tego nie przedstawił ich pan w sądzie?

A w głosie Bilskiego od razu pojawi się napięcie...

- Już po moim aresztowaniu moja rodzina zaczęła dostawać pogróżki. Uprzedzono mnie, nie przebierając w słowach, że jeśli zacznę sypać, to się źle skończy dla moich najbliższych...

- Więc dlaczego teraz pan zmienił zdanie?

- Mój starszy syn zaliczył ostatnio konflikt z prawem. Matka zupełnie sobie z nim nie radzi, a ja... Nie chcę, żeby chłopak skończył tak jak ja. Muszę stąd wyjść i zająć się swoją rodziną, zanim będzie za późno. Pomoże mi pani?

Czy Marta uwierzy w słowa Bilskiego i pomoże mu odzyskać wolność? Emisja 1129. odcinka "M jak miłość" w poniedziałek, 23 marca, lepiej nie przegapić!


www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje