Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marszałek znów zaszaleje! Połączy siły z nowymi kompanami

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" widzowie mogą liczyć na kolejne ciekawe, ale i zabawne wątki. Jednym z nich będą perypetie górala Gutowskiego, Gruzina Otara i ojca Magdy, Marszałka. Mężczyzn połączy szorstka przyjaźń, a że każdy z nich ma wybuchowy charakter i szalone pomysły, już wkrótce ich najbliższych czeka sporo zawirowań.

"M jak miłość": Szalone przygody Gutowskiego, Otara i Marszałka

Dotychczas ojciec Magdy, Marszałek, nie stronił od szalonych pomysłów i dosyć mocno rozrywkowego trybu życia. Choć jego wybryki zazwyczaj nie wywoływały poważnych konsekwencji i tak dość mocno uprzykrzał życie najbliższym. Swoje oryginalne plany zwykle realizował z Filarskim, ojcem Kingi, jednak ten ostatnio zdecydowanie wycofał się ze swoich aktywności. W związku z tym Marszałek poczuł się nieco osamotniony. Niespodziewanie jednak już wkrótce znajdzie sobie nowych kompanów do figli... A będą nimi stryj Franki i Otar - właściciel gruzińskiej knajpy.

- Mało kto lubi samotność, a jeszcze mało kto ją akceptuje. To poszukiwanie bratniej duszy przez Marszałka jest chyba rzeczą normalną - mówił w najnowszym odcinku kulis serialu, wcielający się w Marszałka, Emilian Kamiński.

Reklama

- W Otarze pokłada duże nadzieje. Tym bardziej, że Otar jest równie szalony i bardzo chętnie przykłada rękę do różnych wygłupów - komentowała Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga.

- Panowie są bardzo przebojowi. Widzę ich również jako serdecznych przyjaciół, bo jest gdzieś to podobieństwo charakterów, więc może kto wie... Być może to będzie recepta na piękną znajomość - dodała Dominika Kachlik, wcielająca się we Frankę Zduńską.

Jakie przygody czekają osobliwe trio? Tego dowiemy się już wkrótce!

"M jak miłość": Kiedy i gdzie oglądać?

Premierowe odcinki serialu "M jak miłość" emitowane są w poniedziałki i wtorki, o 20.55 w TVP 2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy