M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390713
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Maria uratuje życie Starskiemu!

Niebawem Kamil (Radosław Krzyżowski) przez przypadek przedawkuje leki i wpadnie we wstrząs. Na szczęście Maria (Małgorzata Pieńkowska) będzie na miejscu i w porę wezwie karetkę. Zadzwoni też po pomoc do Artura (Robert Moskwa)...

Podczas joggingu Ula (Iga Krefft) trafi w lesie na teren prywatny z napisem "wstęp wzbroniony" - zakupiony i ogrodzony przez Starskiego. Z rozmowy Kamila z architektem widzowie dowiedzą się, że biznesmen planuje zbudować ośrodek turystyczny w Grabinie, przez który siedlisko straci klientów. Gdy Starski poprosi Marię, by pomogła mu przekonać Ulę i Annę (Tamara Arciuch) do sprzedaży ziemi, usłyszy odmowę.

Później biznesmen przypadkiem przyjmie zbyt dużo leków i wpadnie we wstrząs. Rogowska natychmiast wezwie karetkę i do tego zadzwoni po pomoc do Artura. W 1351. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja 13 lutego w TVP2) Kamil trafi do szpitala, a gdy odzyska przytomność, podziękuje Rogowskiej za uratowanie życia.

Reklama

Tymczasem Maria znajdzie w piśmie medycznym artykuł o eksperymentalnej terapii - przeszczepie komórek glejowych, po którym sparaliżowani odzyskują władzę w nogach. Podrzuci periodyk Starskiemu, za co on również będzie jej wdzięczny.

W tym samym odcinku Maria wybierze się z Barbarą (Teresa Lipowska) na przechadzkę. Seniorka zdecyduje się wykorzystać okazję i po raz kolejny spróbuje przekonać najstarszą córkę do Artura...

- To dobry człowiek, wiesz? - rzuci nagle. I bardzo cię kocha...

- Mamo... - westchnie tylko Rogowska.

- Chcę tylko powiedzieć, że, niezależnie od wszystkiego, Artur zawsze w trudnych chwilach był przy tobie. Wiem też, że teraz bardzo wspiera Pawła (Rafał Mroczek)... Trzeba to docenić. 

Podczas wspólnej wizyty na cmentarzu obie zauważą, że ktoś zaczął nagle dbać o grób starego Łagody (Emil Karewicz). A ksiądz proboszcz (Maciej Damięcki) zdradzi im, że od jakiegoś czasu kwiaty na grób przywozi systematycznie kurier z poczty kwiatowej.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy