M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 310405
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Maria odwzajemni czułości Artura, ale nie wybaczy mu zdrady!

Starski (Radosław Krzyżowski) wyzna Marii (Małgorzata Pieńkowska) miłość. Z kolei Rogowska odwzajemni pocałunki byłego męża, ale powie mu, że nigdy do niego nie wróci.

Niebawem Maria, Barbara (Teresa Lipowska) i Artur (Robert Moskwa) odwiedzą mogiłę Lucjana (Witold Pyrkosz), a Rogowska dostrzeże na cmentarzu Janiszewską (Katarzyna Jamróz), która zostawi kwiaty u Łagodów.

Reklama

Prawniczka jednak nie zdradzi, dlaczego odwiedziła właśnie grób tej rodziny...

Za to Starski tuż po swoim powrocie do Polski w 1371. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja 8 maja w TVP2) zdobędzie się na szczerą rozmowę z Marią i wyzna jej, że są kuzynami, bo ich dziadkowie byli braćmi.

Niespodziewanie Artur poprosi Marię, by spędzili razem sylwestra, ale później to odwoła, bo nagle wypadnie mu dyżur w pracy.

Rogowska odwiedzi go wieczorem w szpitalu.

Złoży mu życzenia noworoczne, podziękuje za wszystko, co dla niej robi, po czym oznajmi, że nie ma już powrotu do ich związku.

Zakochany kuzyn

Wkrótce potem Starski poprosi Marię o spotkanie i wyzna jej, że jest w niej zakochany. Poinformuje również, że zmienił plany i jest gotów wybudować hotel bliżej Gródka - tak, by nie wchodzić w konflikt z jej rodziną.

Barbara poradzi córce, by uważała na nowego kuzyna, bo jego intencje niekoniecznie muszą być czyste.

W konsekwencji tego Rogowska zacznie się poważnie zastanawiać, czy jednak nie rzucić pracy u Starskiego i nie przyjąć etatu w klinice, który zaproponował jej były mąż.

Tymczasem Artur przyjedzie do Marii, by wesprzeć ją w walce z zepsutym ogrzewaniem i przyłapie byłą żonę podpitą "na rozgrzewkę".

Rogowski wykorzysta sytuację i znów pocałuje ukochaną. Nastrój jednak szybko pryśnie, bo choć Maria odwzajemni czułości doktora, wyzna, że wciąż nie umie wybaczyć mu zdrady...

Zobaczymy to w 1372. odcinku "Emki".

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje