M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 356111
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marek poznaje prawdę

Ewa na nowo walczy z chorobą - ale wciąż ukrywa swój stan przed Markiem... Jak długo uda jej się utrzymać tajemnicę?

 

Reklama

Kolęda wie o dramacie córki już od kilku tygodni - i jest kompletnie załamany. Czuje strach, bezradność... I w końcu zwierza się Budzyńskiej.

- Dowiedziałem się o wszystkim, kiedy pojechałem do Stanów. Ewunia chciała to przede mną ukryć, ale ja wiedziałem od pierwszej chwili, od momentu, w którym pierwszy raz ją zobaczyłem...

- Boże, Jurek, tak mi przykro...

- Moje dziecko walczy tam o życie, dzień po dniu, godzina po godzinie... A ja nie mogę z nią być! Nie pozwoliła mi powiedzieć o chorobie Markowi, a przecież on powinien ją wspierać! Nie wiem, co robić, bo... widzisz... najbliższy czas będzie...  Boże, teraz właśnie wszystko się rozstrzygnie!

Tymczasem Anna nie chce dłużej walczyć z emocjami - i okłamywać Marka... Prosi, by Mostowiak wybrał się z nią na krótki spacer i wyznaje całą prawdę.

- Dłużej nie dam rady tego ukrywać - Gruszyńska spogląda z napięciem na przyjaciela. - Przed chwilą dostałam kolejną wiadomość od Krisa... Boże, nie wiem, czy dobrze robię, ale... nie mogę, nie potrafię tego dłużej przed tobą ukrywać... Choć obiecałam Ewie...

- Ewie...? Mojej Ewie? Jak to?

- Ewa jest chora, bardzo. Marek, ona... Ona walczy o życie.

Jak Mostowiak zareaguje na tragiczną wiadomość? Odpowiedź już we wtorek, 2 grudnia, tylko na antenie TVP2!

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje