M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391531
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marek Mostowiak wraca do Grabiny! To nie jedyny powrót

Niedawno sieć obiegła zaskakująca informacja o powrocie Kacpra Kuszewskiego w roli Marka Mostowiaka do "M jak miłość". Okazuje się, że to nie jedyny powrót! Twórcy serialu zdradzają, że w odcinku specjalnym pojawi się także... Ewa (Dominika Kluźniak)!

Kacper Kuszewski w "M jak miłość"

Kacper Kuszewski znów pojawi się w "M jak miłość". Informację o tym, że Marek Mostowiak ponownie zawita do Grabiny, przekazała Katarzyna Cichopek.

Odtwórczyni roli Kingi Zduńskiej "przemyciła" na Instagramie kilka filmików prosto z planu "M jak miłość", rozmawiając m.in. właśnie z Kuszewskim. Wiele wskazuje na to, że jedyny syn Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) zasili obsadę specjalnego, świątecznego odcinka "Emki", który właśnie jest realizowany.

Reklama

"Dzisiaj drugi dzień nagrywania świątecznego odcinka 'M jak miłość'. Zobaczcie, kto przyjechał z Australii!" - relacjonowała w czwartkowy poranek wyraźnie uradowana aktorka, podchodząc do Kacpra Kuszewskiego.

"Dzień dobry. Tak! Prosto od kangurów!" - dodał serialowy Marek, prezentując się w eleganckim wydaniu.

We wspomnianym nagraniu Kacper Kuszewski zaprezentował się w nieco innym niż dotąd wydaniu, stawiając m.in. na zarost inną nową fryzurę.

"M jak miłość": Marek Mostowiak wróci do Grabiny z... Ewą!

Informacja o tym, że Kacper Kuszewski wraca w roli Marka Mostowiaka do "M jak miłość" wzbudziła wielkie emocje wśród fanów. Teraz twórcy jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę. Na oficjalnym koncie na Instagramie produkcja zdradziła, że Marek pojawi się w Grabinie razem ze swoją żoną, Ewą!

W komentarzach pojawiło się pytanie "A gdzie Ewa?", na co administrator profilu odpisał:

Wygląd bohaterki jest na razie owiany tajemnicą, bowiem produkcja nie chce na razie zdradzać nic więcej. 

"M jak miłość": Odcinek specjalny

Czy Marek Mostowiak zostanie w Grabinie na dłużej? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że produkcja planuje dla coś wyjątkowego! Aktorzy występujący w "Emce" uchylili rąbka tajemnicy, wspominając m.in. o świątecznej odsłonie serialu.

"Szykujemy specjalny odcinek Emki na Święta Bożego Narodzenia. Będzie ciekawie i pojawią się niespodzianki" - zdradził Marcin Mroczek, czyli serialowy Piotr Zduński, dodając w jednej z relacji: "Pierwszy raz coś takiego nagrywamy. Święta w rodzinie Mostowiaków i Zduńskich".

Także Katarzyna Cichopek wcześniej wspomniała m.in. o tym, że w specjalnej odsłonie widzowie "M jak miłość" zobaczą aktorów, których dawno nie było na planie: "Święta w Grabinie to najpiękniejsze święta. Nagrywamy odcinek specjalny - świąteczny, wigilijny. Będzie mnóstwo aktorów na planie - takich, których też od dłuższego czasu nie widzieliście".

Czytaj więcej: "M jak miłość": Odcinek 1686. Magda wybaczy Andrzejowi? Popełnił straszny błą

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy