M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 345355
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin Mroczek zszokował fanów - to nie dziecko Piotrka?

Marcin Mroczek, czyli Piotr Zduński z "M jak miłość" swoim komentarzem na Instagramie wprawił fanów w konsternację. Zasugerował bowiem, że Kinga (Katarzyna Cichopek) zdradzi jego bohaterka i będzie miała dziecko z innym!

Jak informowaliśmy wcześniej Anna Mucha oraz Marcin Mroczek wrzucili na swoje instagramowe konta zdjęcia z planu, na których możemy zauważyć ciężarną Kingę Zduńską. Pod fotografią aktor zamieścił komentarz, w którym sugeruje, że ukochana dopuści się zdrady!

Reklama

"A kto jest ojcem? Też jestem ciekawy. Ja mam leniwe plemniki" - zapytał Marcin Mroczek, sugerując fanom, że mało prawdopodobnym jest, jakoby Zduński począł kolejne dziecko.

O ciąży Kingi dowiemy się z 1377. odcinka (emisja 29 maja), ostatniego w tym sezonie.

Czy Kinga faktycznie zdradzi Piotrka? Pewnym jest, że będzie miała ku temu okazję. Przystojny dystrybutor win, z którym umówi się w bistro, będzie starał się zaprosić ją na randkę. A Zduńskiej aż zaświecą się oczy!

Pod postem Mroczka trwają spekulacje fanów na temat ewentualnego ojca dziecka:

"Ten od wina, co go poznała niedawno", "No jak to kto? Adaś!", "Pewnie Paweł", "Madzia nie może mieć dzieci, więc Kinga wypożyczyła brzuch" - snują teorie.

Jaka jest prawda? O tym przekonamy się dopiero po wakacjach!


***Zobacz materiały o podobnej tematyce**

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje