Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin Mroczek robi sobie przerwę! Co dalej z jego rolą?

Marcin Mroczek już od ponad 20. lat wciela się w Piotra Zduńskiego w popularnej "Emce", a jego wątek wciąż jest rozbudowywany. Ostatnio aktor ogłosił jednak w jednym z wywiadów, że czeka go dłuższa przerwa i przez jakiś czas nie będzie pojawiał się na planie serialu. Skąd taka decyzja? Powód jest prozaiczny - aktor wybiera się na zasłużony urlop!

Marcin Mroczek wybiera się na urlop

Marcin Mroczek w obsadzie "M jak miłość" jest od pierwszego odcinka. Do serialu dołączył ze swoim bratem, Rafałem, który wciela się w Pawła Zduńskiego. Dziś trudno sobie wyobrazić, że serial mógłby funkcjonować bez słynnych bliźniaków. Ostatnio fanów zaniepokoił jednak wpis Marcina Mroczka, który oznajmił, że czeka go jeszcze... tylko miesiąc pracy.

Aktor szybko wyjaśnił jednak, że wcale nie rezygnuje z gry w serialu, a wybiera się jedynie na zasłużony urlop.

- Właśnie kończymy sezon "M jak miłość", mamy jeszcze przed sobą miesiąc pracy, a później wymarzone wakacje. Później znowu od września zaczynamy. To będzie nasz 22-gi, albo 23-ci sezon, już się pogubiłem. Cały czas ta praca sprawia nam ogromną frajdę i przyjemność. Fajnie, że scenarzyści mają nowe pomysły na nasze postacie - powiedział w wywiadzie dla jastrzabpost.pl.

Reklama

A co wydarzy się u serialowego Piotrka po wakacjach?

Jak podaje serwis superseriale.se, w "M jak miłość" po wakacjach wiele będzie się działo w życiu Kingi i Piotrka. Bohaterowie zaangażują się w pomoc bliskiej, w życiu której wszystko wywróciło się do góry nogami.

Według wspomnianego serwisu, Kinga i Piotrek pojadą do siedliska, by tam pocieszać zrozpaczoną Magdę (Anna Mucha). W nowych odcinkach bohaterka ma dowiedzieć się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). 

Czy dowie się także, że wszyscy jej bliscy, czyli Kinga, Piotrek, Anita (Melania Grzesiewcz), Kamil (Marcin Bosak) czy Adam (Jacek Kopczyński) wiedzą o tym, co zaszło? Nikt z nich jej nie powiedział o skoku w bok Budzyńskiego, czy to będzie gwóźdź do trumny w życiu Magdy?

Tego dowiemy się po wakakcjach!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL