Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin Mroczek nagrał Katarzynę Cichopek!

Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek od lat występują razem w serialu "M jak miłość". Aktorzy wcielają się w małżeństwo w związku z czym na planie serialu spędzają ze sobą naprawdę dużo czasu. Nic więc dziwnego, że na przestrzeni czasu zdążyli się zaprzyjaźnić. Owocem tej znajomości są m.in. zabawne filmiki, które od czasu do czasu pojawiają się na profilach instagramowych obojga. Ostatnio Marcin Mroczek postanowił nagrać koleżankę, gdy ta odpoczywa w przerwie między zdjęciami. W jaki sposób zorganizowała sobie czas?

Marcin Mroczek nagrał Katarzynę Cichopek na planie "M jak miłość"

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Mroczek serialowi "M jak miłość" zawdzięczają ogromną rozpoznawalność. Na planie hitowej produkcji pracują od samego początku, czyli od 2000 roku. W tym czasie zyskali nie tylko sympatię widzów, ale i wzajemną przyjaźń. Wcielając się w serialowe małżeństwo na przestrzeni lat bardzo się polubili i zaprzyjaźnili, czego wyrazem są wspólne relacje na Instagramie.

Ostatnio Marcin Mroczek postanowił ujawnić na swoim profilu, co porabia jego serialowa żona, kiedy kamery gasną, a aktorzy mają przerwę między nagraniami. Co takiego robiła Katarzyna Cichopek?

Reklama

Na nagraniach serialowego Piotrka widać, jak aktorka leży na hamaku, odpoczywa i relaksuje się, spoglądając w telefon. Co ciekawe, gwiazda nie zważała na zbliżającą się burze.

"Coś się zaczyna dziać. Jedynie Kaśka nie boi się nadciągającej burzy" - napisał w relacji Marcin Mroczek.

Aktor zamieścił również zdjęcie aktorki, oczekującej na następne ujęcia.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL