Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365605
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin Mroczek chce być supertatą!

Marcin Mroczek, czyli Piotrek Zduński z "M jak miłość", i jego piękna żona Marlena na początku przyszłego roku zostaną rodzicami. Podobno już od dawna są gotowi na powitanie na świecie swego pierwszego dziecka...


Reklama


Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz przysięgli sobie dozgonną miłość i wierność 21 lipca 2013 r. Już wtedy, stojąc przed ołtarzem w kościele w podwarszawskim Tarczynie, mieli nadzieję, że nie będą musieli zbyt długo czekać na to, by ich rodzina się powiększyła. Dziś są bardzo szczęśliwi, bo za kilka miesięcy wreszcie na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Marcin, choć nie komentuje swojego życia prywatnego i wciąż nie potwierdził oficjalnie, że zostanie tatą, powiedział kiedyś - jeszcze zanim poznał Marlenę - iż posiadanie rodziny i domu pełnego miłości i... dzieci, to jego największe marzenie. Mówił, że chciałby być takim superojcem, jakim jest jego tata.

- Zawsze był i wciąż jest dla nas wielkim wsparciem, możemy na niego liczyć - wyznał aktor w wywiadzie.

Marcin doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ojcostwo to przede wszystkim wielka odpowiedzialność. Pewnie dlatego nie ogranicza swojej zawodowej aktywności jedynie do grania w serialu "M jak miłość". Wie, że nie jest zawodowym aktorem i nie ma najmniejszego zamiaru wiązać swojej przyszłości (a co za tym idzie także przyszłości swej rodziny) z aktorstwem. Kiedy nie gra, pracuje jako inżynier w biurze projektowym jednej z firm budowlanych...

W roli ojca Marcin Mroczek ma na razie okazję sprawdzać się jedynie jako Piotrek Zduński w "Emce" - gra przecież tatę Lenki (Marysia Głowacka) oraz Mikołaja (Ignaś Wudkiewicz). Jak poradzi sobie z własnym dzieckiem?

Tygodnik "Świat i Ludzie" informuje, że Marcin i jego żona są już gotowi, by powitać nowego członka rodziny - skompletowali niemal całą wyprawkę dla dziecka, przygotowali specjalny pokój dla maluszka.

Teraz z niecierpliwością czekają na moment, kiedy rozpoczną nowy rozdział swojego życia - z córką lub synem u boku.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje