Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367786
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Mamy zdjęcia z nowej czołówki

Trwają prace na planie "M jak miłość". Aktorzy nagrywają właśnie nową czołówkę do serialu. Na Instagramie podzielili się swoimi zdjęciami.

Adriana Kalska zamieściła zdjęcie z Mikołajem Roznerskim. Czyżby oznaczało to, że Iza i Marcin będą w końcu razem? Fanów Lewińskiej może niepokoić obecność Marii Pawłowskiej (serialowa Ania). Dziewczyna nie zamierza poddać się bez walki.

Natomiast Barbara Kurdej-Szatan nagrywała swoje czołówkowe sceny z... Pawłem Delągiem, czyli serialowym Michałem. Na planie nie zauważyliśmy obecności Rafała Szatana, który jesienią wcieli się w pianistę zainteresowanego Asią. Romansu jednak nie będzie?
Nie zaskoczyły za to ujęcia Anny Muchy i Krystiana Wieczorka - para nagrała sceny razem, co oznacza, że w związku Madzi i Andrzeja wszystko będzie się układać.

Podobnie u Marzenki i Andrzejka (Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński), którzy także wystąpili razem.

Reklama

W tajemnicy trzymana jest kwestia nowej odtwórczyni piosenki czołówkowej. Plotki głoszą, że utwór "Nie pytaj o miłość" Beaty Kozidrak ma zastąpić inna piosenka wykonywana przez Barbarę Kurdej-Szatan!

Wygląda na to, że umiejętności wokalne aktorki zostaną wykorzystane nie tylko w wątku Joasi (Chodakowska ma śpiewać na rocznicowej imprezie wspominkowej Tomka, zorganizowanej w Bistro), ale także w promocji serialu!

Zobaczcie, jak wyglądało nagrywanie nowej czołówki!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje