Reklama

"M jak miłość": Mama Weroniki Rosati towarzyszy jej na planie zagranicznych produkcji. "Najważniejsze jest dla mnie, żeby córka była szczęśliwa"

Teresa Rosatki - projektantka mody, a prywatnie mama Weroniki Rosati, przyznaje, że stara się spędzać z córką i wnuczką jak najwięcej czasu. I choć nie mieszkają blisko siebie skutecznie udaje jej się to realizować. Niedawno opowiedziała o swojej obecności na zagranicznych planach zdjęciowych, gdzie wspiera córkę i zajmuje się wnuczką. Jest to dla niej niezwykle inspirujące doświadczenie, dzięki któremu może poznać tajniki przygotowywania filmów i seriali od kuchni.

Kariera Weroniki Rosati

Weronika Rosati jest jedną z niewielu polskich aktorek grających w hollywoodzkich produkcjach. W ostatnich latach współpracowała m.in. z Davidem Lynchem, wcieliła się w filmową żonę Nicolasa Cage’a, a także pojawiła się w serialach "Supernatural" i "True Detective". Aktorka dostaje coraz więcej propozycji udziału w zagranicznych projektach, a jeśli chodzi o polskie kino, to gra jedną z głównych ról w najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej "Śniegu już nigdy nie będzie". Teresa Rosati cieszy się, że kariera córki nabrała tempa, i wspiera ją w samotnym macierzyństwie.

Teresa Rosati o kontakcie z córką

Reklama

Zdaniem Teresy Rosati w dzisiejszych czasach odległość nie jest żadną przeszkodą w utrzymywaniu regularnych kontaktów. Jeśli więc nie towarzyszy córce w pracy, to rozmawia z nią za pomocą różnych komunikatorów. Wspiera ją, motywuje i cieszy się z jej aktorskich sukcesów.

Dzięki pomocy mamy aktorka może przyjmować kolejne role w międzynarodowych produkcjach i na planie, nie musi się martwić o swoją pociechę, bo wie, że jest w dobrych rękach.

Zobacz też: "M jak miłość": Weronika Rosati pokazała się w skąpym bikini! "Seksowna mama"

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje