M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": "Mam romans z twoją żoną"!

Wkrótce Tomek (Andrzej Młynarczyk) dowie się o zdradzie Małgosi (Joanna Koroniewska) z Michałem (Paweł Okraska). Mało tego: dojdzie do spotkania rywali oko w oko! Poznaj szczegóły!

Jak fani "Emki" zapewne doskonale pamiętają, w 999. odcinku Małgosia poleciała do USA razem ze swoim pierwszym mężem Michałem Łagodą. Całą rodzinę, łącznie z Tomkiem Chodakowskim, okłamała, że jedzie do pracy, nie wspominając przy tym ani słowem, w jakim towarzystwie.

Reklama

Złośliwy los sprawił, że na lotnisku Budzyński (Krystian Wieczorek) dostrzegł Małgosię z kochankiem u boku. Lecz do tej pory informacja ta nie dotarła do zdradzanego Tomka.

On o powrocie, ona o błędzie

Zdradzamy, że Chodakowski podczas rozmów telefonicznych wciąż będzie naciskał żonę, by jak najszybciej wróciła do Polski. Któregoś razu Małgosia niejasno wyzna mu, że popełniła wielki błąd. Tomek w ogóle nie zwróci uwagi na te słowa i w związku z tym nie poprosi o stosowne wyjaśnienia.

Małgosia żąda rozwodu

Tymczasem do kraju wkrótce przyleci Michał Łagoda. Powód? Rozmowa w cztery oczy z Chodakowskim. Szukając rywala, najpierw spotka się z Martą (Dominika Ostałowska) i Agnieszką (Magdalena Walach). A gdy w końcu w 1029. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 30 grudnia) odnajdzie Tomka, prosto z mostu wyzna mu, że ma romans z jego żoną!

- Małgosia żąda rozwodu! - oznajmi Łagoda zaskoczonemu Chodakowskiemu.

Jak Tomek Chodakowski przyjmie bolesną prawdę o zdradzie żony? Czy będzie próbował  ją odzyskać?

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje