Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368176
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Małgosia Mostowiak pojawi się na pogrzebie Tomka?

Fani "M jak miłość" od dawna zastanawiają się, czy Małgosia Mostowiak, w którą przez 13 lat wcielała się Joanna Koroniewska, kiedykolwiek jeszcze pojawi się w Grabinie. Zdradzamy, że na pogrzebie Tomka (Andrzej Młynarczyk) Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważy stojącą z boku blondynkę z zasłoniętą gęstą woalką twarzą... Rogowska będzie niemal pewna, że to jej najmłodsza siostra!


Najpierw Barbara (Teresa Lipowska) odbierze dziwny telefon... Zanim dzwoniąca do niej kobieta zdąży się przedstawić i powiedzieć, o co chodzi, połączenie zostanie przerwane. Marysia obieca matce, że sprawdzi numer, z którego ktoś chciał się z nią skontaktować.

Reklama

- To numer kierunkowy ze Stanów - poinformuje Barbarę.

- Ale to nie jest numer tego ośrodka, w którym przebywa Małgosia - powie i doda, że oddzwoniła, ale włączyła się sekretarka z nagranym po angielsku komunikatem, że abonent jest czasowo niedostępny...

Rogowska będzie jednak niemal pewna, że to najmłodsza córka Mostowiaków próbowała dodzwonić się do domu.

Kilka dni później podczas pogrzebu Tomka Marysia w pewnej chwili zobaczy w tłumie żałobników blondynkę z zasłoniętą gęstą woalką twarzą do złudzenia przypominającą Małgosię, pierwszą żonę zmarłego policjanta. Kiedy znów spojrzy w stronę znajomej sylwetki, kobiety nie będzie już w miejscu, w którym stała...

Tymczasem okaże się, że Barbara - choć nigdy nikomu o tym nie powiedziała - wysyłała Małgosi do Stanów listy, zdjęcia i paczki.

- Nigdy nie odpisała, nie odezwała się, ale listy i paczki nie wracały - wyzna Marcie (Dominika Ostałowska), z którą spotka się po jej powrocie z Ameryki.

Budzyńska powie Barbarze, że odwiedziła ośrodek, w którym przebywa Gosia, ale nie widziała się z nią. Pokaże matce zdjęcie zrobione w pokoju siostry. Seniorka rodu Mostowiaków zobaczy, że jego ściany ozdobione są... fotografiami, które wysyłała córce, a na biurku leży stosik listów!

Czy Małgosia wróci do Grabiny? Czy to rzeczywiście ją Marysia wypatrzy na pogrzebie Tomka? Przekonamy się o tym już wkrótce...

1313. odcinek "M jak miłość", w którym rodzina i przyjaciele pożegnają Chodakowskiego, towarzysząc mu w ostatniej drodze, TVP2 wyemituje w poniedziałek 18 września.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje