M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": "Maja będzie zakładnikiem Artura"!

Aktor Tomasz Ciachorowski zdradził szczegóły jesiennych odcinków!

W nowym sezonie "M jak miłość" będziemy świadkami Lewińska w ciężkim stanie trafi do szpitala. Jak do tego dojdzie, na razie nie wiadomo.

Reklama

"To ty zabiłeś Izę!" - wykrzyczy szalony Artur, kiedy zobaczy na szpitalnym korytarzu Marcina... Te sceny zmrożą krew w żyłach!

Tomasz Ciachorowski postanowił przerwać milczenie i skomentować mocne sceny ze zwiastuna.

- Winy i krzywdy wyrządzone przez Artura mogą pójść w niepamięć. Jak wszyscy już wiemy, Iza trafi do szpitala i Artur będzie obwiniał za tę sytuację Marcina. Skalski jest takim gościem, który uważa, że wszyscy są winni nieszczęść, które spotykają jego i jego rodzinę, tylko nie on. Ale jaki będzie finał tej historii, to okaże się po wakacjach... - powiedział aktor w wywiadzie dla Party.pl.

- W te perturbacje, które spotkają Izę i Artura będzie uwikłana też Maja. Będzie ona przechodziła z rąk do rąk. To się, niestety, będzie na niej odbijać. Dla Artura Maja jest trochę takim zakładnikiem. Przede wszystkim w stosunku do Marcina i jego rodziny, więc on będzie robił wszystko, żeby Maję odzyskać - dodał Ciachorowski w tym samym wywiadzie.

Jedno jest pewne, we wrześniu czekają nas prawdziwe emocje!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje