Reklama

"M jak miłość": Magda zdradzi Andrzeja?

Po wakacyjnej przerwie uczucia Ani (Gabriela Świerczyńska) do polonisty Wareckiego (Wojciech Świeściak) wcale nie ostygną, a sam Adam postanowi zagiąć parol na Magdę (Anna Mucha). Czy uda mu się uwieść ponętną mężatkę?

Zdradzamy, że w 1596. odcinku sagi rodu Mostowiaków Warecki umówi się na spotkanie z Budzyńską w kawiarni i pokaże jej miłosny liścik od młodej Wojciechowskiej. Skorzysta ze sposobności, by robić maślane oczy do Magdy i wyraźnie dać jej do zrozumienia, że jest nią zainteresowany.

Co Magda na amory ze strony zabójczo przystojnego polonisty? Cóż, Andrzej (Krystian Wieczorek) byłby dumny ze swojej drugiej połówki, gdyby słyszał jej rozmowę z adoratorem. Otóż, Magda uprzejmym, acz stanowczym głosem przypomni zakochanemu w niej mężczyźnie, że jest szczęśliwą mężatką. Tym samym wyśle mu czytelny komunikat, by jak najszybciej o niej zapomniał i znalazł sobie inny obiekt westchnień.

Reklama

Jak łatwo się domyślić, Warecki nie będzie zadowolony z tego, co usłyszy. Bynajmniej wcale nie da za wygraną i w duchu obieca sobie, że prędzej czy później i tak zdobędzie serce Budzyńskiej!

Tymczasem córka Marty (Dominika Ostałowska) za wszelką cenę będzie próbowała zwrócić na siebie uwagę swego wychowawcy. W 1602. odcinku spadnie ze schodów na szkolnym korytarzu. W rozmowie z polonistą oraz matematykiem (Adam Gąsecki) odbywającej się w pokoju nauczycielskim Ania zakomunikuje, że nie chce jechać sama do szpitala, sugerując, że powinien towarzyszyć jej wychowawca.

Nie bez kozery więc Warecki zacznie podejrzewać, że upadek Wojciechowskiej ze schodów został przez nią... zaplanowany!

Czy wybuchnie z tego afera na całą szkołę? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero po wakacjach, kiedy na antenę TVP2 wejdą premierowe odcinki 22. sezonu sagi rodu Mostowiaków. 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne