Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Magda przyjmie pierścionek od Andrzeja!

Wkrótce Magda przyjmie od ukochanego Andrzeja piękny pierścionek. Lecz nie w ramach zaręczyn tylko jako zwykły prezent.

Przypadkiem Magda (Anna Mucha) znajdzie w domu czerwone, aksamitne pudełko, a w nim pierścionek zaręczynowy, który kupił dla niej Budzyński (Krystian Wieczorek) i od razu nabierze podejrzeń, które jeszcze bardziej nasilą się po jej kolejnych rozmowach z Wernerem (Andrzej Kopczyński) i Marszałkiem (Emilian Kamiński).

Oświadczyny w planach

Reklama

Ojciec zdradzi w końcu Chodakowskiej, że prawnik rzeczywiście miał zamiar poprosić ją o rękę. Magda będzie myślała o całej sprawie przez kilka godzin, wymykając się nawet z imprezy urodzinowej syna Maćka (Franciszek Przanowski), aż ostatecznie otwarcie zapyta Andrzeja, czy naprawdę pragnie się jej oświadczyć...

Zwykły prezent

Gdy Budzyński udzieli jej odpowiedzi twierdzącej, wyzna szczerze, że choć kocha go ponad swoje życie, nie chce już kolejnego ślubu.

- Mąż, żona? Już jesteśmy jak stare, dobre małżeństwo. Bez tych wszystkich niepotrzebnych ceremonii, pieczątek... - skomentuje w 1346. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja 29 stycznia w TVP2).

Co na taką postawę i przekonania powie Budzyński? Zgodzi się na taką wizję związku z Magdą, czego najlepszym dowodem będzie, że wręczy ukochanej pierścionek jako "zwykły" prezent.

- I mogę go tak po prostu nosić? - zapyta zdziwiona Chodakowska.

- Tak, jasne, przecież kupiłem go specjalnie dla Ciebie - usłyszy w odpowiedzi. - Cudownie, bo... jest prześliczny i leży idealnie...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama