Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363092
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Madzia wraca! Będzie... biała sukienka!

Po przerwie na urodzenie synka Teodora Anna Mucha wróciła do pracy na planie ‚M jak milość“. Madzia Marszałek znów pojawi się w życiu Pawła (Rafał Mroczek). I to zaraz po jego zaręczynach z Alą (Olga Frycz)! Czy rozwali ich związek?


Reklama


Przypomnijmy, że scenarzyści "Emki“ "położyli“ Madzię do łóżka, gdy tylko dowiedzieli się, że grająca ją aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Postanowili wykorzystać jej ciażę dla podniesienia temperatury w serialu. Stanowi błogosławionemu Anny Muchy Madzia Marszałek "zawdzięcza“ to, że była już bliska śmierci. W ostatniej chwili uratował ją przeszczep serca, które dostała po Karolinie (Aleksandra Kusio), córce Wiktora (Piotr Grabowski). A po operacji wraz z ojcem Wojciechem (Emilian Kamiński) wyjechała na rekonwalescencję do sanatorium. I na jakiś czas słuch o niej zaginął...

“Jesteś częścią naszej rodziny"!

Jak zwykle, Madzia pojawi się w życiu Pawła w najmniej spodziewanym momencie. Akurat wtedy, gdy Zduński zaręczył się z Alą i wszystko jest już gotowe na ich ślub!

- Nie mogę zbyt wiele zdradzić - powiedziała tajemniczo Anna Mucha. - Powiem tylko tyle, że będzie... biała sukienka.

Czy to oznacza, że Madzia rozbije związek Pawła z Alą i sama weźmie ślub ze Zduńskim, który jest jedynym stałym punktem w jej życiu? Pamiętajmy, że jeszcze niedawno mieli pobrać się na łożu śmierci... Taki przebieg zdarzeń sugerowałaby przewrotna wypowiedź Anny Muchy. Lecz tym razem Marszałkówna nie namiesza w życiu uczuciowym Pawła. I co więcej: zaprzyjaźni się z jego narzeczoną. Dowód?

- Czy tego chcę, czy nie, jesteś częścią naszej rodziny! - usłyszy Madzia z ust Ali po swoim powrocie z sanatorium.

Odcinki "M jak miłość“ z Anną Muchą trafią na antenę TVP2 po wakacjach.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje