Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 371785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość“: Łukasz zapomni o Patrycji w ramionach pielęgniarki Kasi?

Po odtrąceniu przez dojrzałą mężatkę Patrycję (Alżbeta Leńska) Łukasz (Jakub Józefowicz) za radą swej matki (Dominika Ostałowska) i przyjaciółki Anety (Ilona Janyst) dojdzie do wniosku, że najlepszym lekarstwem na złamane serce jest... nowy romans. Przypomni sobie o pielęgniarce Kasi (Paulina Lasota) i zaprosi ją na kolację z namiętnymi pocałunkami! Szybko, prawda?

Ujawniamy, że w 1586. odcinku "Emki“ (emisja we wtorek 27 kwietnia o 20.55 w TVP2) Marta odwiedzi syna i na własne oczy przekona się, że Łukasz jest w kompletnej rozsypce.

Reklama

- Co się z tobą dzieje? Nie widziałam cię od świąt, nie odbierasz telefonów... - zainteresuje się poważnie zmartwiona stanem swego pierworodnego. Oczywiście matka Wojciechowskiego szybko domyśli się, że chłopak ma złamane serce.

- Wiem, że teraz czujesz się paskudnie, ale rozstanie to nie jest koniec świata - spróbuje go pocieszyć, ale ze słabym skutkiem.

Lepiej pójdzie Anecie, która nazwie przyjaciela... kupką nieszczęścia. Do tego jeszcze wyjawi mu, że ordynator  Argasiński (Karol Strasburger) był z żoną na nartach, a w ich małżeństwie miłość kwitnie...

Słowa Chodakowskiej zmobilizują zdolnego masażystę do działania! Od razu zaprosi zakochaną w nim do szaleństwa pielęgniarkę Kasię na przygotowaną przez siebie kolację. Obsypie dziewczynę komplementami i zaserwuje jej mule w białym winie, po czym zbierze mu się na czułości. Nie będzie w stanie pohamować namiętności, którą poczuje u boku młodziutkiej i ślicznej dziewczyny...

Czy dzięki Kasi Łukasz zapomni o Patrycji?


AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama