M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 312452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Łukasz wyjedzie z Polski na zawsze?

Łukasz przedstawia rodzinie nową ukochaną - Kamilę… i zapowiada, że znów chce rzucić studia. Jak Marta przyjmie te informacje?

- Miło panią poznać... Pani też studiuje medycynę? - widząc dziewczynę syna, Wojciechowska ciepło się uśmiecha. Ale jej dobry humor szybko znika - gdy okazuje się, że Kamila studiuje etnografię i planuje wyjazd za ocean.

- Dostała specjalne stypendium, napisała genialną pracę na temat cywilizacji prekolumbijskich w Ameryce Południowej! - Łukasz, dumny, spogląda na ukochaną... I po chwili rzuca prawdziwą "bombę":

Reklama

- Kamila chce jechać na rok do Kolumbii. Będzie zbierać materiały do magisterki... A ja biorę dziekankę i jadę razem z nią!

A Marta od razu blednie...

- Nie rozumiem, dopiero co podjąłeś decyzję o powrocie na studia... I o ile w pani przypadku taki wyjazd rzeczywiście ma sens, jest zgodny z kierunkiem studiów... To w twoim... to zwyczajna...

- Strata czasu? To chcesz powiedzieć?

- Fanaberia!

- Mamo, kurczę, ja wiem, że to trochę zwariowany pomysł. Ale z drugiej strony... jak nie teraz, to kiedy? Jak będę żonaty, dzieciaty? No daj spokój...
Kamila próbuje sprawę załagodzić:

- Będziemy mieli zakwaterowanie w kampusie uniwersyteckim, w Bogocie... Mój promotor ma tam wielu przyjaciół, w razie czego na pewno nam pomogą!

Jednak Marta rzuca synowi lodowate spojrzenie:

- Widzę, że nie ma sensu cię przekonywać, bo już podjąłeś decyzję...

Czy Łukasz naprawdę wyjedzie do Kolumbii? I będzie z Kamilą szczęśliwy.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje