Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368620
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kulisy niespodziewanego powrotu Natalki i Bartka do Polski

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) stanie jak wryty, gdy - podczas swojego pierwszego patrolu - za kierownicą zatrzymanego do kontroli samochodu zobaczy Bartka (Arkadiusz Smoleński), a na fotelu pasażera Natalkę (Marcjanna Lelek). Okaże się, że młody Lisiecki i ukochana wnuczka Barbary (Teresa Lipowska) przylecieli z Australii bez swoich drugich połówek, za to z mnóstwem... sekretów!


W 1531. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 6 października o godzinie 20.55) w Grabinie niespodziewanie pojawią się Natalka i Bartek.

Reklama

Choć wszyscy ich bliscy oczekiwać będą obszernych relacji z ich pobytu w Australii, oni... nabiorą wody w usta, a opowieści o swych zostawionych na drugim końcu świata drugich połówkach ograniczą do zdawkowych stwierdzeń, że wszystko u nich w porządku, są zdrowi i świetnie się mają.

Barbara jako pierwsza domyśli się, że wnuczka nie mówi całej prawdy o powodach swego nagłego powrotu do domu... bez Franka (Piotr Nerlewski). Seniorka poczuje, że Natalka ukrywa przed nią jakieś bolesne sekrety.

- Powiesz mi, co się stało? Nie musisz, jeśli nie chcesz... - wyszepcze.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje