M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339456
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kuba wróci do serialu?

Jest jednym z najbardziej wysportowanych polskich aktorów, dlatego z radością przyjął zaproszenie do show "Celebrity Splash!". Czy jest szansa, że zobaczymy go jeszcze w "M jak miłość"?


Reklama


Jego znakiem rozpoznawczym jest seksowny uśmiech, jasnoniebieskie oczy i... wyrzeźbione ciało. Nic dziwnego zatem, że jako Kuba Ziober z "Emki" kradł serca nie tylko serialowych partnerek, lecz również widzów.

Powrotów nie będzie

Niestety, dwa i pół roku temu jego postać zniknęła z ekranu. Aktor postanowił wtedy zakończyć swoją przygodę z "M jak miłość", ponieważ stwierdził, że przyszedł czas na zmiany. Nie chciał jednak, by koniec Kuby był tak drastyczny jak Hanki Mostowiak, dlatego jego bohater został wysłany za granicę. Z tego powodu niektórzy fani wciąż liczą na powrót przystojnego Ziobera. Niestety, Cypryański zaznaczył, że nie ma takich planów, a jego odejście było definitywne. 

Jak zawodowiec

Przemysław nie zniknął z show- -biznesu. Zagrał epizodyczne role w "Komisarzu Aleksie", "Przyjaciółkach" i "2XL". Pojawił się również w filmie "Tajemnica Westerplatte". Jego wielbicielki mogły jednak czuć pewien niedosyt. Na szczęście aktor otrzymał propozycję wzięcia udziału w "Celebrity Splash!".

Show, polegające na ryzykownych skokach do wody z dużej wysokości jest wymarzonym programem dla miłośnika adrenaliny, jakim jest Cypryański. Aktor na chwilę nawet nie przestaje uprawiać sportu i wciąż szuka nowych dyscyplin. Od lat jest wierny bieganiu i nawet niskie temperatury nie mogą go zniechęcić do tej aktywności. Gdy spadnie śnieg, oddaje się białemu szaleństwu na nartach. Latem chętnie wskakuje na rower, a nad morzem walczy z falami, uprawiając kitesurfing. Wspomaga również akcje charytatywne, grając w piłkę nożną w Reprezentacji Artystów Polskich. 

Żmudne przygotowania

Udział w "Celebrity Splash!" wiąże się ze sporym ryzykiem. Nawet zawodowym pływakom zdarza się bowiem popełnić błąd, który może kosztować ich zdrowie, a nawet życie. Każdy skok wymaga wielu prób, wielkiego skupienia i świetnej koordynacji. Do tego formuła programu sprawia, że widzowie oceniają również walory fizyczne uczestników. Dlatego Przemek postanowił popracować jeszcze nad swoją muskulaturą.

Pomagają mu w tym specjalnie opracowane zestawy ćwiczeń siłowych, które wykonuje pod okiem trenera personalnego. Do tego oczywiście niezbędna jest specjalnie dobrana dieta i wykluczenie słodyczy. Jednak efekt wart jest włożonego wysiłku.

Na parkiecie

Nie wszyscy pamiętają może, że Cypryański ma już doświadczenie w telewizyjnych show. W 2006 roku zaprezentował swoje wyczucie rytmu w "Tańcu z gwiazdami" w parze z Anetą Piotrowską. Wrażenie na jurorach i widzach robiło wtedy jego wygimnastykowanie, które pozwalało aktorowi wykonywać skomplikowane akrobacje.

akw

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Przemysław Cypryański

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje