Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367916
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Krystian Wieczorek po raz pierwszy spędzi święta z... córką

Tegoroczne święta wielkanocne będą dla Krystiana Wieczorka, czyli Andrzeja Budzyńskiego z „M jak miłość" i Piotra Górskiego z „Komisarza Aleksa” szczególnie ważne. Aktor po raz pierwszy spędzi je w towarzystwie... córeczki.

Krystian Wieczorek z niecierpliwością czekał na dzień, w którym jego rodzina się powiększy.

Reklama

Kilkanaście dni przed Wielkanocą jego wielkie marzenie, by wreszcie po raz pierwszy wziąć w ramiona i przytulić do piersi swoje dziecko, spełniło się. Aktor wyznał tuż po narodzinach córeczki, że nie potrafi nawet opisać, jak bardzo czuje się szczęśliwy.

- Kiedy ludzie się kochają i mogą zobaczyć owoc swej miłości w postaci nowego życia, to jest to po prostu piękne - powiedział w wywiadzie dla jednego z tygodników.

Jak informuje "Dobry Tydzień", córka Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej - aktorki znanej m.in. z roli Pauliny Lipskiej w "M jak miłość" - czuje się świetnie, a jej rodzice nie posiadają się z radości, że jest zdrowa i śliczna...

- Nasz związek z żoną przechodzi na wyższy poziom i czeka nas piękny czas - mówi odtwórca roli Piotra Górskiego w "Komisarzu Aleksie", pytany, jak wyobraża sobie najbliższe tygodnie.

Aktor zamierza teraz cały swój czas poświęcać żonie i córce. Potwierdził w wywiadzie, że poukładał swoje plany zawodowe w taki sposób, żeby jak najwięcej być z rodziną.

Jeszcze kilka lat temu, zanim aktor poznał Marię Szafirską, najbliżsi, z którymi zasiadał do świątecznego stołu, pytali go, kiedy wreszcie zamierza zostać tatą.

- Na każdej wigilii czy śniadaniu wielkanocnym prędzej czy później pojawiał się ten temat i pytanie: "no to kiedy?" - wspomina Krystian Wieczorek i dodaje, że ciągle musiał obiecywać rodzicom, że w końcu na pewno doczekają się wnuków.

Ostatnie tygodnie przed narodzinami dziecka Krystian Wieczorek poświęcił na przygotowanie pokoiku dla maleństwa. W sypialni córki aktora królują słoneczne barwy, na ścianach namalowane są postacie z bajek, a na szafkach poukładane są zabawki.

Narodziny córki to dla Krystiana Wieczorka spełnienie największego marzenia i... cud. Nie jest bowiem tajemnicą, że tuż przed zajściem w ciążę Maria Szafirska zachorowała na boreliozę i bardzo bała się powikłań. Na szczęście jej córeczka przyszła na świat bez żadnych komplikacji i - co najważniejsze - jest zdrowa!

Nadchodzące święta wielkanocne Krystian Wieczorek z pewnością zapamięta jako najpiękniejsze w życiu. Po raz pierwszy spędzi je przecież w towarzystwie swojej malutkiej księżniczki...

- To będzie wyjątkowy czas - twierdzi.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje