Reklama

"M jak miłość": Krystian Wieczorek odpoczywa z żoną! Aktor wrzucił zabawne zdjęcie

Gwiazdy wykorzystują wakacyjny czas i każdą wolną chwilę spędzają w plenerze! Ostatnio krótką przerwą od pracy pochwalił się aktor znany z roli Andrzeja Budzyńskiego w serialu "M jak miłość". Na krótki odpoczynek zabrał żonę i malutką córeczkę. Na swoim Instagramie zamieścił urocze zdjęcie, z którego wynika, że rodzina świetnie się bawi na rowerach wodnych!

Krystian Wieczorek prywatnie

Krystian Wieczorek to wzięty aktor, który w ostatnich latach jest bardzo zapracowany. Nie przeszkodziło mu to jednak w ułożeniu życia prywatnego. Gwiazdor "Emki" na planie serialu poznał aktorkę Marię Szafirską, która jest młodsza od niego o 17 lat. W lipcu 2016 roku para wzięła ślub, a w marcu 2018 na świat przyszła ich córka. Aktor nie ukrywa, że w małżeństwie jest bardzo szczęśliwa. Para kilka tygodni temu obchodziła piątą rocznicę ślubu. Małżonkowie uwielbiają spędzać ze sobą czas. Ostatnio aktor pochwalił się zdjęciami z ich wspólnego wypoczynku. Małżeństwo z córką wybrało się nad Wisłę, by zrelaksować się na rowerach wodnych. Aktorzy zorganizowali sobie również posiłek! Wieczorek dodał zdjęcie, na którym widać, jak raczą się rogalikami.

Reklama

Komentarze

Pod zdjęciem szczęśliwej rodziny pojawiło się mnóstwo komentarzy! Fani są zachwyceni fotografią i kibicują parze, doceniając jednocześnie luźny opis, który zamieścił aktor pod zdjęciem. Gwiazdor "Emki" napisał:

Buziak kaloryczny krłasantowy od mej małżonki dla wszystkich strudzonych wakacjami na wagę złota i roweru wodnego przez niektórych nonszalancko zwanego ścigaczem��������Z Bogiem or Peace and Love❤
#kiss #małżeństwo #rowerwodny #kalorie #wakacje #miłość #gold #woda #jezioro

Fani pary życzyli miłego wypoczynku i zazdrościli możliwości spędzenia czasu w plenerze.

Zobacz też: Katarzyna Cichopek eksponuje bujne kształty w sportowym topie. Tak wybrała się na wycieczkę! "Kwitniesz" [ZDJĘCIE]

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje