Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367914
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Koniec małżeństwa Chodakowskich!

Niebawem sąd orzeknie rozwód Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel). On od razu wpadnie w sidła Anety (Ilona Lewandowska), a ona zgodzi się na randkę z Andrzejem (Krystian Wieczorek).


Krótko przed rozprawą rozwodową Magda wyzna Budzyńskiemu, że Aneta nęka ją obraźliwymi i pełnymi gróźb mailami.

Reklama

Tymczasem Kryńska będzie towarzyszyć Olkowi niemal non stop. Zacznie się nawet przedstawiać jako jego... oficjalna nowa narzeczona. A do tego będzie dla Chodakowskiej wyjątkowo niemiła, bezczelnie wytykając jej wiek i chorobę. Nic więc dziwnego, że Andrzej stanie w końcu w obronie przyjaciółki.

Na domiar złego Aneta spróbuje przekonać Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska), że Magda wysyła do znajomych Olka kłamliwe i obraźliwe smsy oraz maile. Na szczęście Chodakowska jej nie uwierzy.

Co więcej: otwarcie wygarnie synowi, że porzucił rodzinę dla intrygantki bez klasy. A Olek po rozmowie z matką załamie się, upije i znów pojedzie błagać żonę o przebaczenie...

Pechowo Chodakowski trafi na Budzyńskiego w swoim mieszkaniu i od razu zacznie się awanturować. 

Magda, zirytowana zachowaniem męża, ponownie wyprowadzi się z domu i zatrzyma się na noc właśnie u Andrzeja, który obieca, że nie będzie się jej narzucał.

W dniu rozprawy, do której dojdzie w 1314. odcinku "Emki" (emisja we wtorek 19 września w TVP2), Budzyński wręczy Magdzie serce z piernika, próbując od razu zaprosić ją na randkę, ale dostanie kosza. Niespodziewanie w sądzie zjawi się nie tylko Olek, ale także Aneta - wbrew woli ukochanego. A po uzyskaniu rozwodu Magda pojedzie od razu do bistro - do Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel).

Tymczasem w lokalu przyjaciółkę odnajdzie Budzyński, który nie podda się i - choć wcześniej dostał już kosza - ponowi swoje zaproszenie na randkę. Chodakowska zgodzi się w końcu pojechać do niego na kolację. Po randce prawnik odwiezie przyjaciółkę do Milanówka. Po domem jej ojca namiętnie się pocałują...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje