Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kolejny dramat u Budzyńskich!

Zapraszamy na 1133. odcinek "M jak miłość" - który na antenie zobaczymy tuż po świętach. Co tym razem wydarzy się w serialu?


Reklama

Fanów Anny i Adama uspokajamy: po wypadku oboje szybko wrócą do zdrowia. A Werner spędzi kilka dni w siedlisku, otoczony przez Annę czułą opieką... I będzie zachwycony! - Jesteśmy w raju, Guciu... Zostajemy tu na zawsze!

W kolejnym odcinku do obsady dołączy też Adriana Kalska - widzom znana m.in. z serialu "Sama słodycz". Młoda gwiazda jest absolwentką PWST w Krakowie oraz studium wokalno-aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Oprócz aktorstwa uwielbia także muzykę -  zwłaszcza rocka - i jako wokalistka wzięła już udział w kilku festiwalach piosenki aktorskiej. 

A w "M jak miłość" zagra Izę Lewińską - kuratorkę, która będzie musiała ocenić, czy Marcin nadaje się na ojca. Jaką opinię wystawi Chodakowskiemu po pierwszym spotkaniu? 

W najbliższym odcinku pojawi się również Natalka. Wciąż załamana po rozstaniu z Darkiem - i przerażona na myśl, że za kilka miesięcy zostanie matką. Dziewczyna zdecyduje się na szczerą rozmowę z siostrą... I cicho wyzna: - Boję się... że nie będę umiała tego dziecka pokochać. Rozumiesz? Że z tym sobie nie poradzę... I co wtedy, Ula? Nie dość, że dziecko nie będzie miało ojca, to jeszcze... będzie miało matkę, która go nie kocha...

A w finale: kolejne problemy Wandy. Jeden z wierzycieli odkryje, że seniorka zatrzymuje się czasem u syna... - Niełatwo było panią odnaleźć. - Przecież dostaliście już dom, czego więcej chcecie?! - Dom został zlicytowany znacznie poniżej wartości...

A Budzyński, widząc intruza, będzie w szoku. - Kim pan jest? Czego pan chce?! - Uczciwego rozliczenia! Pana matka jest nam jeszcze winna piętnaście tysięcy złotych! Co wydarzy się dalej? Odpowiedź na antenie TVP2 - już 7 kwietnia!

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje