Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość“: Kogo wybierze Marysia?

Wkrótce dojdzie do pierwszego pocałunku Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i jej nowego adoratora Bilskiego (Zbigniew Stryj). Nie przeszkodzi jej to w przyjęciu kolczyków od... wiarołomnego męża Artura (Robert Moskwa).


Reklama


Przypomnijmy, że Maria nie potrafi wybaczyć wiarołomnemu mężowi romansu z psychopatyczną Teresą (Dominika Łakomska), choć Artur dwoi się i troi, by odzyskać jej zaufanie i miłość. Już i tak dość skomplikowaną sytuację dodatkowo utrudnia coraz częstsza obecność w życiu Rogowskiej Roberta Bilskiego, który intensywnie zabiega o jej względy. W kolejnych odcinkach Rogowski dojdzie do wniosku, że tak łatwo nie ustąpi rywalowi pola i zacznie ostro działać w swoim dobrze pojętym interesie.

Napięta atmosfera na rodzinnym obiedzie

Zdradzamy, że niebawem Artur - pod pretekstem awarii w przedszkolu - podrzuci swoją córeczkę Basię (Maja Wudkiewicz) na Deszczową. Przy tej okazji gościnna i kulturalna z natury Kinga (Katarzyna Cichopek) zaprosi teścia na obiad. A Rogowski natychmiast skorzysta z okazji i zasugeruje, by Zduńska zaprosiła również Marię.

Kinga, spodziewając się niezręcznej sytuacji, postanowi ściągnąć na Deszczową także Magdę (Anna Mucha), która zabierze ze sobą Olka. Gdy Piotrek (Marcin Mroczek) dowie się o całej imprezie, nie będzie specjalnie zachwycony. Tym bardziej, że Maria przyjdzie na rodzinny obiad w towarzystwie... Bilskiego.

I - jak łatwo się domyślić - wcale nie ucieszy się na widok męża. Atmosfera szybko zrobi się napięta. Uratuje ją Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), który ni z tego, ni z owego wpadnie na Deszczową z dobrą nowiną: Monika (Anna Wendzikowska) urodziła córkę!Namiętne pocałunki i drinki na pocieszenie

Po obiedzie na Deszczowej Bilski odwiezie Marię do domu. Niespodziewanie zaczną się namiętnie całować. Wspaniale rozpoczęte popołudnie nie zakończy się jednak w sypialni, gdyż Rogowska po raz kolejny odrzuci awanse Roberta. Co on na to? Zirytuje się wyraźnie, po czym zaproponuje, by na razie przestali się spotykać. Nastąpi to w 1143. odcinku Emki (emisja we wtorek 12 maja w TVP2).

Natomiast Artur wyląduje w barze, topiąc smutki w kolejnych drinkach. A później, w stanie kompletnego upojenia alkoholowego, wpadnie do mieszkania Marii. Znów zacznie ją błagać, by się nie rozstawali. Gdy podchmielony mąż zaśnie, zdenerwowana Maria zadzwoni do siostry Marty (Dominika Ostałowska) i zapowie, że chce jak najszybszego rozwodu. Mimo to, pozwoli mężowi - udając, że już zasnęła - by wszedł do sypialni i ją pocałował...

Kolczyki od zdrajcy i przeczucia Marty

Następnego dnia Rogowski przeprosi Marię za swoje zachowanie, gdy był pijany i wręczy żonie prezent ze służbowego wyjazdu do Pragi. To będą kolczyki, które Rogowska... przyjmie. Później jednak - za namową Piotrka, który zaoferuje jej nawet pomoc w opiece nad Basią - Maria zdecyduje się spędzić wieczór z... Bilskim.

Tego samego dnia wyzna Marcie, że nadal pragnie rozwodu z Arturem. A Wojciechowska będzie miała dla niej dobrą wiadomość: brat Bilskiego zostanie zwolniony z więzienia. Sam Robert zjawi się później w przychodni, wylewnie dziękując Rogowskiej za pomoc. Przy okazji namówi ją na kolejną randkę...

Tymczasem kilka godzin później Marta zadzwoni nagle do siostry i ostrzeże, by uważała na Bilskiego, bo czuje, że coś jest z nim nie tak. Czy w związku z intuicją Marty Rogowska odrzuci starania adoratora?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama