Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kobieta może zmieniać świat, rodząc dzieci!

Anna Mucha kończy urlop macierzyński i wraca do pracy. Na swoim blogu aktorka publikuje rady dla przyszłych matek i zwierza się ze swoich doświadczeń związanych z porodem. Według niej doskonałym rozwiązaniem dla młodych mam są przedszkola znajdujące się przy zakładach pracy.Anna Mucha podkreśla, że w dużej mierze od młodych mam zależy, jak chcą poprowadzić swoją karierę. Mucha tłumaczy, że każda kobieta powinna zmieniać swój świat małymi krokami.

- Kobieta może zmieniać mały świat, uśmiechając się do innych ludzi. Może zmieniać świat, rodząc dzieci. Może iść na barykady i prowadzić lud na barykady. Co się komu podoba - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Mucha.

Aktorka jest zdania, że każda kobieta zasługuje na to, aby po urodzeniu dziecka mieć możliwości dalszego rozwoju i pracy. Przyznaje, że sama może liczyć na pomoc ze strony swoich pracodawców. Według niej przedszkola przy zakładach pracy to świetne rozwiązanie i komfort dla matek.

- Przedszkola przy pracy to propozycja, z której z przyjemnością skorzystałyby wszystkich kobiet, które mają dzieci. Każdy z nas zasługuje na to, żeby jak najgodniej funkcjonować, dlaczego mielibyśmy sobie tego odmawiać - tłumaczy aktorka. 

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje