Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kinga w nieplanowanej ciąży, a Madzia śmiertelnie chora!

Sensacja goni sensację! Wkrótce Madzia (Anna Mucha) ciężko zachoruje i trafi do szpitala, a Kinga (Katarzyna Cichopek) odkryje, że jest w nieplanowanej ciąży. Poznaj szczegóły!


Reklama

Ujawniamy, że Kinga jako pierwsza zauważy, że jej najbliższa przyjaciółka jest mocno osłabiona i poradzi jej, by jak najszybciej poszła do lekarza. Madzia jednak to zbagatelizuje. Do odwiedzenia przychodni zmusi ją dopiero Paweł (Rafał Mroczek).

Skłamie, że jest za granicą, a będzie w szpitalu

Lekarz, który zrobi jej EKG, natychmiast wręczy Marszałkównie skierowanie do szpitala. Trafi tam w 1023. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 9 grudnia).

Dodajmy, że Madzia okłamie Pawła (a potem również Kingę), że jest zdrowa jak ryba. Do tego jeszcze poinformuje przyjaciół i ojca (Wojciech Marszałek), że musi wrócić do pracy, czyli do Mińska. Paweł i Kinga będą myśleli, że Magda przebywa za granicą. Ona postanowi bowiem ukrywać stan swojego zdrowia przed bliskimi, by ich zwyczajnie nie martwić.

Kto jest ojcem dziecka Kingi?

Tymczasem Kinga w 1022. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 3 grudnia) zorientuje się, że jest w ciąży. Gdy poinformuje swojego męża (Marcin Mroczek), że będą mieli drugie dziecko, Piotrek złośliwie zapyta, kto jest jego ojcem.

Zduński będzie bowiem w stu procentach przekonany, że żona zdradziła go z Robertem (Tomasz Borkowski). Na jakiej podstawie? Po pierwsze, gdy odwiedzi sąsiada w jego domu, przypadkiem zauważy narysowany przez niego portret Kingi. Po drugie, przyłapie ją - jak sam to określi - gdy ta będzie chciała odwiedzić Lubińskiego. Natychmiast da upust swojej zazdrości.

- Lubiński to zwykły babiarz! - wykrzyczy żonie prosto w twarz. - Powinnaś zrezygnować z pracy, którą ci załatwił, bo na pewno nie zrobił tego bezinteresownie.

Piotrek nie zna prawdy i nie wie, że Lubiński nęka Kingę. Ciągle wysyła jej e-maile, SMS-y i nie daje spokoju. Niespodziewanie dla Zduńskiej Lubiński pojawi się też na firmowym spotkaniu integracyjnym. Na dodatek wtargnie nieproszony do jej pokoju. Wyzna miłość, po czym zacznie "ukochaną" całować. W odpowiedzi dostanie siarczysty policzek.

Zduńscy wezmą rozwód?

Tymczasem Piotrek zajrzy do internetowej poczty żony i przeczyta miłosny list od Lubińskiego, w którym sąsiad wspomni o ich pocałunkach. To utwierdzi go w przekonaniu, że Kinga dopuściła się zdrady. A gdy ona - zdenerwowana bezpodstawnym oskarżeniem - wybiegnie na ulicę, nie zatrzyma jej.

Konflikt Piotrka z żoną dodatkowo - zupełnie nieświadomie - zaogni  Mirka (Andżelika Piechowiak). Gdy odwiedzi Zduńskiego w pracy, w żartach wspomni, by uważał na Roberta, bo to właśnie on załatwił Kindze nową pracę, od dawna dziewczynę adoruje, a do tego... całuje jak szatan.

Wściekły Zduński zapowie, że z radością da żonie rozwód i że w sprawie dziecka powinna kontaktować się tylko z kochankiem...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje